Exper Öğrenci ve Öğretmen İmaj DVD Upload Edebilecek Var mı?

Kodla Büyü

tmancar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Vestelin İmaj DVD'leri mevcut ama Exper'in öğrenci ve öğretmen imaj dvd lerini indirebileceğimiz bir link bulamadım.
Eğer elinde Exper öğrenci ve Öğretmen İmaj DVD leri olan arkadaş varsa lütfen upload etsinde yararlanabilelim.
Haberinizi bekliyorum...

Arkadaşlar elinizde Exper'in öğrenci ve öğretmen imaj dvd leri varsa önce bi haber verinde upload konusunu sonra konuşuruz.

arkadaşlar okullarınızda olması gerekli yoksa kuran firma temin etmek zorunda firma ile bağlantı kurarsanız temin edeceklerdir etmiyolarsa il formatörlerine bildirin

imaj cd veya dvd si yok 2001 yılında exper ile imi cd leri geldi fakat 2004 den sonra kurulanlerla sadece kurtarma cd geldi,veya bizim okula gelmedi ....

Hocam Firmadan istedikte ne zaman gelir belli değil, hem yine bozulursa/kaybolursa indirebileceğimiz bir yer olsun istedim.

sayın tmancar hocam,
bu yıl sene başı zümresini sizin yayınladığınız örnek tutanaktan yararlanarak hazırladım. teşekkür ediyorum

sermak' Alıntı:
sayın tmancar hocam,
bu yıl sene başı zümresini sizin yayınladığınız örnek tutanaktan yararlanarak hazırladım. teşekkür ediyorum
Rica ederim, işinizi gördüğüne sevindim.
Ben yine konuya döneyim. Yok mu Exper imajlarını upload edecek bilgisayarbilisimci :twisted:

2006 da kurulan exper bilgisayarların öğretmen ve öğrenci pc leri için imaj dvd lerim var ama onları nasıl upload ederim bilemiyorum. yani zaman ve bağlantı açısından...
bu arada bendeki imaj dvd leri trust antivürüs programlı sanırım bir de nortolu olanları var.

ARKADAŞLAR UPLOAD ETMEK YERİNE SİZE BİRER KOPYA YOLLAYABİLİRİM EĞER BANA ULAŞMAK İSTERSENİZ ÖZELİMDEN YAZIN SİZE BİRER KOPYA YOLLAYAYIM OLMAZMI

UPLOAD ETMEK BAYA SÜRER SANIRM DAHA KISA SÜREDE GELECEĞİNE EMİNİM KARGO İLE UPLOAD DAN DAHA HIZLI OLUR KANAATİNDEYİM BU ARADA BİZİM LAB 2006 DA KURULAN EXPER

HATTA BİZİM ARKADAŞ SON GÜNCELLEMELERİ İLE BİR İMAJ DVD HAZIRLADI ONU BİLE YOLLAYABİLİRM SİZE

tmancar Hocam, Benim de elime hazırladığınız dökümanlar ulaştı. yararlanıyorum Teşekkürler..

bana da yardım edin.

Arkadaşlar bende Öğretmen için Exper Leader M ve öğrenciler için Exper Leader S marka bilgisayarlar var bunların İmaj DVD lerini bana kim yollayabilir. Bunlar bana Ulaştırma bakanlığı projesi ile geldi ve Vista yüklü. Şirketten istedim ama gelmesi daha sürermiş fakat PC lerimde sorun yaşıyorum.

Exper bilgisayarları kurmuş gitmiş bari servislere bıraksalarmış bu dvd lerden.Mail attık öğretmen bilgisayarı dvd si arızalı diye bekliyoruz inşallah yollarlar.Bi iş de tam yapılsa bu memlekettee :x

Re: bana da yardım edin.

suhaakkus' Alıntı:
Arkadaşlar bende Öğretmen için Exper Leader M ve öğrenciler için Exper Leader S marka bilgisayarlar var bunların İmaj DVD lerini bana kim yollayabilir. Bunlar bana Ulaştırma bakanlığı projesi ile geldi ve Vista yüklü. Şirketten istedim ama gelmesi daha sürermiş fakat PC lerimde sorun yaşıyorum.

SAYIN ARKADAŞIM SUHA BEY BİZİM BİLGİSAYARLAR EXPER LEADER DEĞİLMİŞ BİLGİNİZE KUSURA BAKMAYIN SİZİ ÜMİTLENDİRMİŞTİM ÖZÜR DİLİYORUM URFAYA SELAMLAR

ımage dvd

arkadaşlar bizim okulun lab. ı geçenyıl kuruldu exper tarafından bahsettiğiniz öğrenci ve öğretmen dvd leri bütün donanımların cd leri ve her bilisayar için Pardus CD leri bıraktılar. ayrıca bilgisayarlar garanti kapsamında olduğundan bir sorun olduğunda exper'in müşteri hizmetlerini arıyorsunuz bilgisayarın seri numarasını ve arızasını yazdırıyorsunuz servis gelip yapıyor. Nasıl upload edilecek se bir anlatın ben göndereyim

Arkadaşlar bende hem öğrenci hem öğretmen imaj dvdsi var. yarın upload etmeyi denerim. Ne kadar sürer bilemem ama.

ercan80' Alıntı:
Arkadaşlar bende hem öğrenci hem öğretmen imaj dvdsi var. yarın upload etmeyi denerim. Ne kadar sürer bilemem ama.

hocam ftp hesap acabilirim. kendi sunucumuza koyarsak arkadaslar okuldanda download edebilirler. sifre almak icin bana özel mesaj atabilirsiniz.

paylaşım için bir yol bulunabildi mi? ercan80 hocam yükleme fırsatınız oldu mu?

Geri