exper öğrenci bilgisayara windows 7 format sorunu

Kodla Büyü

serdarkk

Üye
s.a hayırlı akşamlar

konuyu yanlış yere açtıysam çok ozur dılerım sorunum şu;

kardeşime verilen exper notbukla internete giremiyoırum internet explorer hata verip kendini kapatıyor, bende windows 7 kurmaya çalışıyorum ama daha sürücülere gelmeden harddisk driveri istiyor bir türlü bulamadım lanet olası driveri kurmaya calıstıgım win7 32 bit bu sorun hakkında benı bılgılendırebılırmısınız bir türlü adam gibi bir bilgi bulamadım bu konu hakkında saygılarıma şimdiden teşekkürler......

Hocam daha önce hangi işletim sistemi kuruluydu. Birde elinizdeki win 7 cd sinin sağlam olduğundan eminmisiniz. CD niz deki dosyalar bozulmuş olabilir.

dostum şuanki işletim sistemi win7 espirese midir nedir ben ultimate kuracam cd ile değil internetten torrent ile indirdim kendi laptopuma 64 bit ultimate kurdum normal laptop yalnız benımki kardeşiminki dediğim gibi exper örenci bilgisayarı

Hocam yanlış anlamadıysam elinizde 64 bitlik bir win 7 var. Kardeşinizin bilgisayarı kaç bit. Ayrıca Win 7 nin içinde hem 32 hemde 64 bit kurulum seçeneği bulunmaktamıdır. Win 7 64 bitlik olupta 32 bit bir bilgisayara kurmaya çalışıyorsanız bundan da kaynaklanıyor olabilir.

dostum sen yazdıklarımı ıyı okuyamadın sanırım ben kendı bılgısayarıma 64 bıt kurdum suan kullanıyorum kardesımın bilgisayarı exper öğrenci bilgisayarı intel atom falan filan ona 32 bit kurmaya çalışıyorum küçük mavi laptoplar varya onlardan işte ona 32 bıt kurucam onları boşver benım sorunum format atmaya çalışırken benden harddisk sürücüsünü istiyor şöyle diyor....Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı.Yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olduktan sonra Tamam'ı tıklatın" diye yazıyor.biosdan sata ide ahcı ayarlarını değiştirdim chipset sürücüsünü tanıttım ama yüklerken bu hatayı veriyor....

Geri