Exper juniorr sheriff güvenlik kartı driverı

Kodla Büyü

zeyno77

Site Gezgini
Arkadaşlar, ben nihayet sonunda başardım, darısı başınıza :D Güvenlik kartını önce yazılımsal, sonra donanımsal olarak kaldırmadan kurtarma dvd sini kullanmayın.Sonra sorun çıkıyo.Bios ayarlarını yapıp, kurtarma dvd sini kullandıktan sonra burdan kurun.Daha sonra pc yi kapatıp güvenlik kartını kasaya takın.İnşallah işinize yarar. :)

Ekli dosyalar

• güvenlik [1]...rar
    294.4 KB · Görüntüleme: 159
Bugün tüm vaktimi aldı şu güvenlik kartı. Herşey normal gözüküyor ama C yi korumuyordu. Güncel bir Driver aradım ama bulamamıştım. Bendeki kartın üstünde V.11 yazıyordu. Sizin eklemiş olduğunuz driver ı çalıştırdım, onda da V.11 yazınca umutlandım. Yarın deniyecem, inşaAllah olur. Bu arada siz bu driverı nereden buldunuz?

Arkadaşlar driver'ları ben de günlerce aradım meğer benim bilgisayarımda(exper öğretmen) c'nin içinde driver klasörü var onun içinde güvenlik kartı adlı klasörün içindeymiş :) :D

Zeyno77; bugün ekteki driverınızı yükledim ve nihayet Güvenlik Kartı çalıştı. Çok teşekkür ederim.

Güvenlik kartlarının hem 8 hem 11 versiyonu varve yanlış versiyon mavi ekran verdirip pc yi açtırmıyor. Bilginize.

slm zeyno77 ben senin ekte sundugun güvenlik kartı driverini indirdim ve yükledim ne oldu tahmin et bilgisayarım mavi ekran oldu ne yaparsam yapayım düzelmiyor bir yerlerde hata yaptım sanırım.bunu nasıl düzelteceğim fikri olan varmı?

Geri