Exper BT Lab XP Sürücüleri (Drivers)

Kodla Büyü
Hocam driver easy programını deneyin, sıkıntı yaratan driverlarımı bulabildim onunla şimdiye kadar ben

Re: exper bilgisayarda ses sorunu

Lanet olsun bu exper bilgisayardaki ses sorununu tam iki gündür halledemedim.Yüklü ses sürücü yok deyip duruyor naptımsa olmadı nasıl çözülür arkadaşlar.

bravehard2010' Alıntı:
Lanet olsun bu exper bilgisayardaki ses sorununu tam iki gündür halledemedim.Yüklü ses sürücü yok deyip duruyor naptımsa olmadı nasıl çözülür arkadaşlar.

bende de herşey normal driver yüklü ama denetim masasında ses pasif, driver yüklü iken tekrar yükleyerek sorunu hallediyorum, çoğu açılışta sorun veriyor ama şimdilik böyle hallediyorum...

2 gün durmadan uğraştım.Ne saçma sapan bir bilgisayar bu experler ?Ses sorununu çözebilen var mı yüklü sürücü yok deyip duruyor.

arslan_1905' Alıntı:
evet öyle makina mevcut ne yapmam gerekiyor

hocam driver genius diye bir program var onunla başka bir bilgisayardan driver yedekleme işlemi yapıp sonra bu bilgisayara kurabilirsiniz..Size tavsiyem yedek alırken tools>options>backup buradan auto installer i seçin exe halinde driveriniz yedeklenmiş olur program linkini gönderiyorum mesajlarınızı kontrol edin

Arkadaşlar sonunda hallettim ses kartının markasını alıp driver aradım şimdiye kadar da bu şekilde driver denemiştim ancak tesadüf son indirdiğim sitedeki çalıştı.Çok mutluyum şimdi:)

bravehard2010' Alıntı:
Arkadaşlar sonunda hallettim ses kartının markasını alıp driver aradım şimdiye kadar da bu şekilde driver denemiştim ancak tesadüf son indirdiğim sitedeki çalıştı.Çok mutluyum şimdi:)

o driveri atabilirmisiniz hocam

Re: exper öğrenci bilgisayarı driverları?

ben hala bu driverı arıyorum delireceğim ya. lütfen elinde olan Allah rızası için göndersin. belirli bir adres versin vs. kar tatili olmasına rağmen iki gündür okula gidiyorum sırf bunun yüzünden.
arkadaşlar ses driverını paylaşır mısınız lütfen acil lazım.
Realtek ALC262 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition vista için olacak.

Re: Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok

Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] driverına ait sorunun aynısını xp exper bilgisayarda yaşıyorum. elinde driverı olan var mı acaba?

Re: exper bt labı win7 ses kartı sürücüsü

Arkadaşlar çok aradım sonunda buldum arayan olursa SoundMAX win7 driver

Ekli dosyalar

• SoundMAX win7 Driver.rar
    379.3 KB · Görüntüleme: 241
selam arkadaşlar exper pclere bende xp kurdum ama ethernet driverini bulamadım broadcom nextreme markası bir kaç tane bulup indirdim ama işe yaramadı acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

arkadaşlar elinde bu pc lerin driver ları olan buraya yükleyebilir mi daha önceden verilen linkler çalışmıyor

arkadaşlar yokmu kimsede driver'lar konu cevapsız kalmış.. banada ses ve grafik sürücüleri lazım..?

Ne driver packe nede bilgisayarın içini açmaya gerek var bunlar sürücü bulamadığınız için oluyor. AIDA 64 yükleyin hangi sürücüye ihtiyacınız varmış görün. Marka veya modele bağlı olmaksızın.

Harddisk bulunamadı uyarısı veriyor, bazen cd yi görmüyor, bios pilini çıkardım değiştirdim,ram leri de çıkarıp değiştirdim, anakarta bağlı kabloda sorun vardır diye onu da denedim olmadı.

klebsiella' Alıntı:
Harddisk bulunamadı uyarısı veriyor, bazen cd yi görmüyor, bios pilini çıkardım değiştirdim,ram leri de çıkarıp değiştirdim, anakarta bağlı kabloda sorun vardır diye onu da denedim olmadı.
hdd nin kablosu cdrom la ortak ise ayırın hocam, bir de başıma geldiği için söylüyorum eğer lab kuruldu kurulalı kasanın içine hava tutulmamışsa saçmalayabiliyor...bu ihtimalide göz önünde bulundurun...bios ayarlarından da primary master olarak seçin bazen secondary master veya secondary slave olarak kalınca hata verebiliyor...bios piliyle bu hatanın bir alakası yok...muhtemelen kabloyu cd den ayırınca veya toz temizliği yapınca sorunun düzelecektir

ek olarak hdd kablosunun pinleri eğilmiş olabilir kabloyu yenisiyle değiştirin

Geri