exper bilgisayarlarda fare sorunu!!

Kodla Büyü

bilisim55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar labdaki bir bilgisayarda fare çalışmıyordu ne denediysem olmadı.

fare değiştim,usb fare kullandım,bios ayarlarını kontrol ettim olmadı,format attım.olmadı....şimdi bir bilgisayar daha aynısını yaptı.

çözümü olan varsa lütfen söylesin

benim de exper bilgisayar açılınca hem fare hem de klavye işlev görmüyor. Bir veya birkaç defa yeniden açtıktan sonra çalışıyor. Biosta da bi sorun yok anlamadım. Her ders bunşarla uğraşıyorum artık bıkkınlık geldi.

Exper in kurduğu bts de farelerden yana büyük sıkıntı var gerçekten. USB fareler çoğu zaman bilgisayarın ilk açılışında çalışmıyor. Çözümü farenin usb bağlantısını kesip tekrar bağlamak.

bugün benim lab. da da aynı problem oluştu.. fareden sonra klavyede çalışmamaya başladı.. sorun bir bilgisayardaydı 2'ye çıktı :(
problem ne acaba ? :(

Hocam klavye yi farenin yuvasına, fare yi klavyenin yuvasına takın.

arkadaşlar aynı şey bende oldu. sorun aslında bilgisayarda. çünkü ımajını aldım şöyle ettim böyle ettim olmadı. aygıt yöneticisinde sarı ünlem işareti var. bulamadım. herhalde bir tane ps dönüştürücü alacağım

exper öğrenci bilgisayarına takılı PS/2 fare bozuldu. bende USB fare aldım. fareyi taktım kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. farede sorun yok. başka bilgisayarlarda çalışıyor. ama öğrenci bilgisayarında çalışmıyor. çözüm ne olabilir. nasıl yapabilirim.

var mı buna bir çözüm bulan arkadaşlar?yeni bir okula atandım exper öğrenci pc leri fare klavye ekranlarda hep sıkıntı yaratıyor. farelerin markasına baktım everest sm-958 model

Geri