exper bilgisayar açılmıyor

Kodla Büyü

banueren

Aktif Üye
arkadaşlar laboratuarda iki bilgisayar açılmıyordu. şimdi bi tanesi daha açılmıyor. kasanın ışığı yanıyo, ekanın ışığı yanıp sönüyo ama ekrana görüntü gelmiyo. bazen açılıyo açıldığı zamanlarda koruma kartının iptal olduğu anlaşılıyo. sorun ne olabilir fikri olan var mı? ne yapabilirim. elimde geri yükleme dvdsi de yok. yardım lütfen

hocam bu gibi durumlarda kasanın arkasından kapatıyorum. switchi 0 konomona getir. bir süre bekle 10 -15 dk. sonra I konumuna getir ve kasayı aç....

evet ctrl+z hocam ben de aynen dediğinizi yapıyorum ama bazen açılıyo bazen açılmıyo. elinizde geri yükleme cdsi varsa imageni gönderebilir misiniz?

Arkadaşlar benim okulumda iki lab. bulunuyor ve exper bisayarlar kurulu son bir aydır aralıklı olarak iki öğretmen bilgisayarı disk okuma hatası verip gitti .Güvenli modda açılıyorlar birini garanti kapsamında gönderdim yapıp gönderdiler şimdi diğerini göndereceğim bugün de bir öğrenci bilgisayarı mavi ekran hatası verdi ram de problem yok acaba güvenlik kartları mı arızaya sebep ...acele cevap 8)

bende de şöyule bir problem oluştu. kasa çalışıyor. ekranda çalışıyor. ama ekranda sadece fare imleci görünüyor. yani siyah ekran üzerinde fare imlecini hareket ettirebiliyorum. son çalışan yapılandırmayı denedim olmadı. exper lab bu arada. neden olabilir acaba?

ARKADAŞLAR BENDE EXPER KARİZMA LAPTOP VAR.SADECE CD ROOM AÇILIP KAPANIYOR.EKRADA BİOS GÖRÜNTÜSÜ DAHİL HİÇ BİŞEY GELMİYOR.

bildiğim tüm yöntemleri denedim ama olmadı.bi bilgisi olan va mı
sevdaliyim_sen@hotmail.com

merhabalar experlerde en çok karşılaiştığım problem power supply sorunudur.geçenlerde elektrik kesintisinde 18 tane power supply yandı.inanımrıısnız.exper e olan bütün güvenim kırıldı.inşallah daha fazla sorun yaşamayız.kolay gelsin iyi çalışmalar. :wink:

Geri