Exper Bilge PC 3. Nesil Unlock Kod hatası Yardım

Kodla Büyü

hazebe

Üye
Hocam elimde exper bilge pc var

kocaeli belediyesinin dağıttığı 3. seri netbok lar
ürünü açtığımda "Sorry, the computer boot certificate has expired and the machine is now locked. Please contact your computer administrator to obtain an unlock code for your computer to be unlocked. Please enter a 10-digit number" yazısı geliyor bu 10 haneli şifreyi nasıl bulabilirim

Re: Ynt: Exper Bilge PC 3. Nesil Unlock Kod hatası Yardım

Hocam hardware id ve boot ticks numarasini verin bilgisayar başına gecince yazarim size 10 haneli numarayı, yada en kestirmeden exper müşteri hizmetlerini arayın

Suan pc yanimda degil yarin sabah ekran goruntudu alip resim olarak gonderirim daha iyi olur resim olarak gondermem.

Tesekkur Ederim Hayirli Geceler

hazebe

hazebe' Alıntı:

ürünü açtığımda "Sorry, the computer boot certificate has expired and the machine is now locked. Please contact your computer administrator to obtain an unlock code for your computer to be unlocked. Please enter a 10-digit number" yazısı geliyor bu 10 haneli şifreyi nasıl bulabilirim

belediye okullara mı dağıttı bu netbokları yoksa öğretmenlere mi hocam

sezgin meriç' Alıntı:
hazebe' Alıntı:

belediye okullara mı dağıttı bu netbokları yoksa öğretmenlere mi hocam

Hocam Kocaeli Belediyesinin ortaokula başlayan her öğrenciye dağıtmış olduğu laptoplar.

Bu ekranda kalıyor hocam 10 haneli şifre istiyor bulabilirmiyiz .

Unique Hardware ID: 44 - 87 - FC - 13 - 1F - 72
Boot Tick : 00 00 01
S/N : 0B - 05 - 01 - 0B - 05 - 04 - 03 - 0E - 00 - 0F - 08 - 04 - 07 - 04 - 0D - 0E - 07 - 03

Hocam bu normal zaten. Bu laptoplar calinmaya ve satmaya karsi bu şekilde korumaya alindi. Ortalama 3 ayda bu sekilde kilitlenir ve şifre ister, bunu dene bakalım

7117674627

xapex' Alıntı:
Hocam bu normal zaten. Bu laptoplar calinmaya ve satmaya karsi bu şekilde korumaya alindi. Ortalama 3 ayda bu sekilde kilitlenir ve şifre ister, bunu dene bakalım

7117674627
Malesef olmadı hocam kabul etmiyor :( bu şifresi nerden öğrene biliriz bildiğiniz irtibat numarası var mı hocam .

Teşekkür Ederim Yardılarınız için

hazebe

Exper müşteri hizmetlerini arayın hocam Üzgünüm

Merhaba arkadaşlar. Exper Bilge Pisilerin şifresini kalıcı olarak kırabiliyorum. kocaeli/Başiskelede dükkanım var.

Merhaba.
Bende de Exper Bilge PC var.
Açılmıyor artık 10 haneli şifre istiyor.

Unique Hardware ID : C8-9C-DC-0D-AC-CC
Boot Tick : 00 00 01
S/N : 00-00-08-0E-03-01-0D-02-0C-08-00-0B-08-06-0C-0D-00-09-01-0D

0= Sıfır

Yardımcı olabilir misiniz? Kurtulalım Sorry ... den.

Geri