excelden düzgün çıktı alamıyorum

Kodla Büyü

uyurgezer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
beden eğitimi öğretmenimizin egzersiz planının çıktısı düzgün bir şekilde çıkartamadım. yaptıklarım işe yaramadı. A4 kagıdının sol tarafında ıncecik serit gibi görünüyor tablolar. dosyayı ekledim. acaba nerede neyi yanlış yapıyorum ben? lütfen yardım edin.

Ekli dosyalar

• 2012-2013__MASA TENİSİl_egzersiz_plani_son.rar
    35.9 KB · Görüntüleme: 51
sayfa düzeni yazdırma alanından önce yazdırma temizle yap.sonra da yazdırm belirle yi seç

Sayfa yapısı ayarlarından Ölçek kısmında sığdır seçili. Onu kaldırıp küçültme oranı belirle. 85 işini görür saınrım. Sığdır ı kullanacaksan da 1 x 1 değil, 1 x 3 falan kullanman gerek. Yoksa 3 sayfalık yazıyı tek sayfada göstereceğim diye sorun oluşuyor.

Hocam yazdırma alanı sorunu vede önizlemede tümünü sığdır seçili. Ölçeklendirme yok dediğinizde birde yazdırma alanı temizle dediğinizde sorun kalmaz.

Dosyanız düzenlenmiş hali

Ekli dosyalar

• 2012-2013__MASA TENİSİl_egzersiz_plani_son.rar
    38.9 KB · Görüntüleme: 70
Arkadaşlar ek ders çizelgesinde genişlik 1 sayfaya sığacak ancak yükseklik eklenen kişi sayısına göre 2. sayfaya da taşabilir. Bahsettiğim şekilde yapıyorum ancak ölçeklendirme yüzünden yazılar istediğim puntoda gözükmüyor. Bunu sağlamak için benim bilmediğim bir başka yol var mı. Önerilerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• EK DERS PUANTAJI 1.rar
    16.3 KB · Görüntüleme: 16
Sayın hocalarım merhaba, öncelikle hepimizin yeni dönemi hayırlı olsun.
Elimde rehber öğretmenimize ait bir dosya var ve bir türlü düzgün çıktı alamıyorum, genişlik çok fazla tek sayfaya sığdırmaya çalışıyorum bu seferde karakterler çok küçük çıkıyor. Sayfanın altında ve üstünde çok fazla boşluk oluyor incecik şekilde çıkıyor yazı ne yaptım olmadı neyi gözden kaçırıyorum?Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 4-ORTAÖĞRETİM.rar
    25.9 KB · Görüntüleme: 8
Geri