EVleneceklere televizyon tavsiyeleri?(beyaz eşyada olur)

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Bu konuda bizlere yardım edecek zümrelerim olursa sevinirim.Yeni evlenenler aldıkları beyaz eşyalardan memnunlarmı nasıl kullanımları - + yönlerini paylaşır iseler biz garibanlar seviniriz :)

47 inç küçük almayın
her markanın artıları eksileri var
en çok artı lg la serisi hakettiği düşünüyorum
kendimede aldım başkalrınada aldım
47" lg la 660s 3d tv gitti gidiyordan cip parayla beraber 2099 geliyor çoğu site 2500 gibi satıyor tv kliksa .com geliyor ama belirtmiyorlar
vede sihirli kumandası,çift işlemci subwoofer var alınabilcek bütün özellikleri barındıran tek tv bence bu fiyata

beyaz eşya simens bosh

Beyaz eşya biraz şans işi hocam.
Marka diyeceksen Vestel'den kesinlikle uzak dur. Çok şikayet duydum onunla ilgili. Önereceklerim -deneyimleri baz alarak- çamaşır makinesi Beko , Tv Samsung. Ama iyi araştırın. Sonra insanın morali bozuluyor. Google'da kesinlikle alacağınız cihazı yazın, şikayet varsa çıkacaktır. Kolay gelsin.

turhank' Alıntı:
4 La860V özellikleri çok iyi. Dual play de var.
bahhele' Alıntı:
ben lg 42LA860V modelini aldım geri vericem.kamerasından tutta hiç bi özelliği işimi görmüyor.lg varsa linkinde kesinlikle tavsiye etmem.internetten browserla film izlemek istiyorsun izlenmiyor yetersiz bellek hatası veriyor sürekli.yazılımla bile çözemediler sorunu.kameradan foto çekiyosun çektiğin fotolar videolar tv de kalıyo ne bi yere aktara biliyosun ne sosyal medyada paylaşabiliyosun tv üzerinde.flash takıp oraya kaydetme özelliği koymuşlar o da çalışmıyor neymiş efendim flash bellek illa 40 gb ve üzeri olacakmış:D kamerası harekete duyarlı değil elinizle açıp kapatabilme özelliği var tv nin ama seni algılamadığı için onuda yapamıyosun.verdiğim paraya acıyorum geri vericem tv yi.lg mi!dinlen dinlen kaç kardeş :)

ha bi de kanallar arasında geçiş çok uzun..uyu,ütünü yap,git kendine kahve filan yap...o derece
hocam buda lg için dediğiniz modele başka bir hocamın yorumu

Lig TV vb kanallarada bol maç izlermisin ?
Filim izlermisin ?
Odanızın büyüklüğü ?

oyun konsolu alma ihtimalin varmı ?

Bu sorulara vereceğin cevaba göre almanız gereken ürünün özellikleri değişebilir.

alpaygunes' Alıntı:
Lig TV vb kanallarada bol maç izlermisin ?
Filim izlermisin ?
Odanızın büyüklüğü ?

oyun konsolu alma ihtimalin varmı ?

Bu sorulara vereceğin cevaba göre almanız gereken ürünün özellikleri değişebilir.
lig tv almayı düşünüyoruz çünki digitürk kesinlikle alacağız
film izliyoruz hocam
oda için net birşey söyleyemem ama çünki daha evi tutmadık ama yeni yapılan binalardan tutmayı düşünüyoruz onlarında salonları geniş zaten
oyun konsoluna aslında ben meraklıyım da eşim de ilk heves belki ilerde karşılıklı oynarız dedim onuda birazcık merak sardı heyecanlandı ama sonuç ne olur bilemiyorum :)

Hocam bende Vestel 9 serisi var 106ekran. Kimse beğenmez yerli malı diye ama ben çok beğeniyorum. Almasanız bile sadece bakmanızı tavsiye ederim.

Ben tv yi lg aldım 3d izleyecekseniz 400hz den aşağısı kurtarmıyor tat vermiyor beyaz eşyayı da bosch dan aldık buz dolabı ve çamaşır makinasına verdiğiniz paraya acımayıp iyisinden alın derim bulaşık makinası için de çok programa gerek yok onda biraz ucuza kaçabilirsiniz kanımca biz böyle düşündük toplamda tv de dahil 6 7 bini buldu

Hocam bosver televizyonu zaman kaybi arti masraf bilgisayarin internetin varsagerektiginde tv gorevi de gorur.

Hocam, imkanınız varsa hepsinin en iyisini almaya çalışın. Buzdolabını hangi marka alırsın bilemem ama kesinlikle yüksek hacimli al. En büyüğünü al derim. İlerde iki tencere koyunca yer kalmazsa üzülürsün. Çamaşır makinesini de büyük hacimli al. Sana dost tavsiyesi.

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
Hocam, imkanınız varsa hepsinin en iyisini almaya çalışın. Buzdolabını hangi marka alırsın bilemem ama kesinlikle yüksek hacimli al. En büyüğünü al derim. İlerde iki tencere koyunca yer kalmazsa üzülürsün. Çamaşır makinesini de büyük hacimli al. Sana dost tavsiyesi.

Dediklerine katılmakla birlikte beyaz eşya da marka olarak Bosch öneririm .. Çok şükür hiçbir beyaz eşyam 4 yıldır tık demedi..

vestel 42f9060 tv aldım bir ay falan oluyor bir incele derim. ben memnunum Tv den görüntü kalitesi çok iyi. Beyaz eşyada bosch aldım onlarda yeni bosch tavsiye ederim.

82 ekran dan daha bütük bir tv al.philips alma ben pişmanım görüntü kalitesi çok güzel ama diğer özellikleri bence lg ye yanaşamaz.
sihirli kumandası, kanal geçişi hızlı, flash desteği vs. lg de cok daha iyi

Geri