Evinizdeki TV'de İnternet Zevkini Yaşayın

Kodla Büyü
hocat güzelmiş gerçekten şeş yarıyorsa bende bir tane alırım bundan tv yi bilgisayara bağlamaktan bıktım film izlerken..

forumdan bumit arkadaşımız da satıyor bu üründen bildiğim kadarıyla ondanda bilgi alabilirsiniz.

şuan ebay üzerinden araştırıyorum
o klavye çok kaba tv kumandası şeklinde klavye daha hoş 25 $ gibi
cihazda 35$ gibi

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
hocat güzelmiş gerçekten şeş yarıyorsa bende bir tane alırım bundan tv yi bilgisayara bağlamaktan bıktım film izlerken..
ebaydan yaptığım araştırmalarda çok farklı fiyatlar ve özellikler mevcut dikkatli olmak lazım.
4.0 değil 4.1 lerden almak lazım çünkü 4.1ler çift çekirdekmiş
ayrıca ramlerde de farklılıklar var
ebaya mk802 deyip araştırın mk802 IIISler en iyisi gibi geldi
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=mk802&_sop=15

sitede ebaydan ürün getirten arkadaş varmı bildiğim kadarıyla 75$ üstü gümrüğe takılıyor.

Benzer ürünleri Buyincoins.com gibi çin sitelerinde daha uygun fiyata alabilirsiniz. Buyincoins'ten birkaç defa alışverişim oldu, sorunsuz olarak geldiler, kargo zaten ücretsiz.

Accipiter' Alıntı:
http://www.aliexpress.com/wholesale/wholesale-android-tv.html?SearchText=android%2Btv&CatId=0&manual=y&SortType=price_asc&filterCat=5092303,4402,5092302&groupsort=1
Hocam bu siteden alışveriş yaptınızmı güvenlimidir?
Kaç günde elimize ulaşıyor?

rasim535' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
http://www.aliexpress.com/wholesale/wholesale-android-tv.html?SearchText=android%2Btv&CatId=0&manual=y&SortType=price_asc&filterCat=5092303,4402,5092302&groupsort=1
Hocam bu siteden alışveriş yaptınızmı güvenlimidir?
Kaç günde elimize ulaşıyor?

hocam daha önce defalarca alışveriş yaptım. bir çok değişik ürün aldım ama genelde alışverişim balık avı malzemeleri konusunda oluyor. 1 dolarlık sahte balıklarla boğazda şov yapmıştım, millet başıma toplanmıştı :)

neyse sorunuza gelelim, güvenilirlik konusunda en ufak bir sıkıntı yaşamadım. kesinlikle çok dürüst adamlar. yalnız teknolojik ürünler konusunda bizim gümrük olayları biraz sıkıntılı. limiti geçmedikçe sorun çıkmıyor pek ama yine de dikkatli olunması gerek.

Ürün satın alınacaksa yapılması gerekenler:

1. Kesinlikle china air mail ile yollatın.
2. Pakedin üzerine Gift yazdırın.
3. Kargo takip numarası (trackking code) mutlaka olsun

aklınıza takılan şeyler olursa cevaplarım..

Accipiter' Alıntı:
Bunu beğendim. 4.1 Çift çekirdek, 1gb ram, 4gb hafıza (32gb a çıkabiliyor)

2 adet 52.68 dolar :)

http://www.aliexpress.com/item/Mini-PC- ... 86517.html

bir de bu var hoşuma giden:

http://www.aliexpress.com/item/2013-Hot ... 66753.html

Hocam ben tvden internete girmek için almayı düşünüyorum o sebeble sadece fareli olan benim işime yaramaz bana fare ve klavyenin birlikte olduğu kumandaya benzeyen cihazla birlikte 4.1 olan lazım şuan incelemeye devam ediyorum ama siteyi beğendim.
Ürünü beğenince sizlerinde fikrini alırım.

her_dem' Alıntı:
sıkıntı olmayacağını bilsem bende getirtirdim.

hocam ben araştırmaya devam ediyorum alacağım
sıkıntısız gelirse sizede haber veririm
75 doları geçmedikçe gümrük sorunu yok
Ama 75 dolar üstü ise arkadaşın dediği gibi gift (Hediye) yazdırarak getirtebiliriz.
ben mk802 IIIS ve klavyeli olanı seçeceğim.

rasim535' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

Ama 75 dolar üstü ise arkadaşın dediği gibi gift (Hediye) yazdırarak getirtebiliriz.
verdiğiniz liktekinde mouse var sanırım klavye yok.
Hangisini alacaksınız siz.

rasim535' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

hocam sınır 75 euro. Onun üstündeki bir ürünü sakın "gift" yazısına falan güvenerek getirtmeye kalkmayın. gümrükte takılır, çıkarmak için en az 3 misli ödemek zorunda kalırsınız. onu da ödemezsiniz, ürün gümrükte kalır. bir uyarı da sakın hızlı gelsin diye dhl kargoyu falan seçmeyin. gümrükte takılması onların da çok işine geliyor, depo falan ücreti alıyorlar sizden.

kesinlikle trackking code ile gönderilen "china air mail" ile göndertin.

Accipiter' Alıntı:
rasim535' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

hocam sınır 75 euro. Onun üstündeki bir ürünü sakın "gift" yazısına falan güvenerek getirtmeye kalkmayın. gümrükte takılır, çıkarmak için en az 3 misli ödemek zorunda kalırsınız. onu da ödemezsiniz, ürün gümrükte kalır. bir uyarı da sakın hızlı gelsin diye dhl kargoyu falan seçmeyin. gümrükte takılması onların da çok işine geliyor, depo falan ücreti alıyorlar sizden.

kesinlikle trackking code ile gönderilen "china air mail" ile göndertin.
arkadaşlar bulduğunuz güzel ürün ve satıcıyı bizimle paylaşın. alım kısmında hocamdan da yardım alırsak düşük bir ücrete sahip olabiliriz inşallah.

girdap08' Alıntı:
rasim535' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

Henüz araştırmam bitmedi ama benim düşündüğüm ürün bu
http://www.aliexpress.com/item/Free...Core-CPU-Android-4-1-1-Mini-PC/716485641.html

mk802 IIIs 4.1

4.0 ile 4.1 arasında işlemci farkı var bunda bluetooth var fare ve klavyede var.

rasim535' Alıntı:
girdap08' Alıntı:
rasim535' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

Henüz araştırmam bitmedi ama benim düşündüğüm ürün bu
http://www.aliexpress.com/item/Free...Core-CPU-Android-4-1-1-Mini-PC/716485641.html

mk802 IIIs 4.1

4.0 ile 4.1 arasında işlemci farkı var bunda bluetooth var fare ve klavyede var.

gerçekten çok güzel bir seçim..

cihazı ayrı klavyeyi ayrı daha uygun fiyata buldum ama ikisinin bir arada gelmesi daha güvenli...

gerçekten çok güzel ürünler. aklımda hiç böyle bir düşüncem yoktu, şimdi alsam mı acaba diye düşünüyorum :D

Geri