Evimin Balkonundan Kaz Dağları...

Kodla Büyü

m17h41r

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dün sabah kalktığımda kış günü çok güzel bir hava ve manzara ile karşılaştım. Hemen fotoğraflamak istedim. Sonuçlardan iki tanesi : Evimin balkonundan Kaz Dağı manzaraları…

Ekli dosyalar

• yibosabahmanzarasi.jpg
    yibosabahmanzarasi.jpg
    246.1 KB · Görüntüleme: 2,807
  • yibosabahmanzarasi2.jpg
    yibosabahmanzarasi2.jpg
    183.5 KB · Görüntüleme: 2,807
hocam sen hergün sabah bu manzaraya mı uyanıyorsun :!: ne şanslı adamlar var yaa :(

alfa-turk' Alıntı:
o balkonda ne sigara içilir be kardeşim...
Hocam sigara kullanmam ama yaz akşamları bu balkonda nargilemi yakıp keyfime bakarım...

arkast' Alıntı:
hocam burası akçakoyun yibo bilirim oraları bende kalkımlıyım.
Akçakoyun Yibo arkast hocam, bekleriz Kalkıma geldiğinizde...

pasific' Alıntı:
hocam sen hergün sabah bu manzaraya mı uyanıyorsun :!: ne şanslı adamlar var yaa :(
pasific hocam bakış açısına göre değişir ama, şanslı sayılırız birazcık...

the_myth' Alıntı:
Süpermiş hakkaten O balkonda çay sigara keyfide bir başka olurdu
the_myth hocam yaza gel de beraber yapalım o keyfi...

Beğenen tüm arkadaşlara teşekkürler...

Ehh idare eder Mahir Hocam :) Bi gün de lütfedip çağırsan çıkar geliriz :mrgreen:

Mangalda olur aslında :)

manzara süper.buraya yüklemek içinmi boyutundan kaynaklımı bilmiyorum ama fotografta keskinlik ve netlik sorunu var az buçuk :) onun dışında çekim açısı renkler v.s süper olmuş. tabi kaliteli ve sanatsal açıdan eleştirilirse.yoksa şip şakcılar için çok süper denebilir. Başarılar

kafkas' Alıntı:
Ehh idare eder Mahir Hocam :) Bi gün de lütfedip çağırsan çıkar geliriz :mrgreen:
Mangalda olur aslında :)
kafkas Hocam mangal yapmak için çok daha güzel yerler var. Gördüğünüz o dağların aralarından akan derelerimiz var... O derelerde hem yüzüyoruz, hem de mangalımızı yapıyoruz. Şortunuzu da alın gelin. Bekleriz...

ozgurgitarim' Alıntı:
mahir hocam, bu açıdan başka fotoların da vardı yanlış hatırlamıyorsam, ellerine sağlık....
Evet özgür hocam, bir ara bir hdr çalışması yapmıştım. onları yüklemiştim siteye... Manzaranın devamını görmek isterseniz sizi de bekleriz buralara...

tcoalngsau' Alıntı:
manzara süper.buraya yüklemek içinmi boyutundan kaynaklımı bilmiyorum ama fotografta keskinlik ve netlik sorunu var az buçuk :) onun dışında çekim açısı renkler v.s süper olmuş. tabi kaliteli ve sanatsal açıdan eleştirilirse.yoksa şip şakcılar için çok süper denebilir. Başarılar

tcoalngsau hocam ben aslında fotoğrafım eleştirilsin diye koymuştum ama arkadaşlar sağolsunlar hep manzaraya odaklandılar :) Sağol eleştirilerin için... Kendimi geliştirmeye çalışıyorum fotoğraf konusunda. Fotoğraflarda biraz netlik problemi var. Belki biraz daha diyaframı kıssaydım daha güzel bir alan derinliği ve daha net bir fotoğraf elde edebilirdim...

gerçekten güzel yerler..sizin de emeğinize sağlık.
fotokritikten sizi ve diğer arkadaşları takibe alacağım:)
güzel manzaraları değerlendirip başarılı fotoğraflar çekmek kadar takip etmek de zevkli..

ozgulhoca' Alıntı:
gerçekten güzel yerler..sizin de emeğinize sağlık.
fotokritikten sizi ve diğer arkadaşları takibe alacağım:)
güzel manzaraları değerlendirip başarılı fotoğraflar çekmek kadar takip etmek de zevkli..

sağolun ozgulhocam. takip edildiğim için ben de daha fazla fotoğraf paylaşacağım :))

Geri