EVEREST EFN-482 Usb Masaüstü Metal Vantilatör

Kodla Büyü

dj_alper

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Ya da buna benzer tavsiye edebileceğiniz f/p oranlı bir ürün var mı?

takip

( Bende merak ediyorum . Bs. güç kaynağını zorlar mı diye kullanmaktan kaçınıyorum. )

laptop için kullanmayacağım.Masaüstünün güç kaynağına güveniyorum :) Laptop için de kullanan var ama ben tavsiye etmiyorum. Ben dün siparişi verdim kargo gelince başlarım kullanmaya. koskoca bbnet ailesinde bu tür bir şey kullanan yokmuş demek :lol:

Arkadaslar bende siparis ettim pazartesi gunu gelecek.. cok guzel yorumlar vardi kuzenimin calisma odasinda klimasi yok onun icin aldik donusleri size bildiririm.

Arkadaşlar alıp kullandık bu hafta gayet memnunuz hepsiburada.com dan aldık. yorumlarda çok ses çıkarıyor yazmış bir kaç kişi ama rahatsız edici bir sesi yok zaten çok minik bir sesi var. Sadece usb den çalışan kablosu çıkıyor. Ve gayette güzel serinletiyor. Büroda görenler soruyor ne güzelmiş biz de alalım diye :)

Nasip olursa bugünde benimki gelecek.Dün kargocu sizinkine zaman yetmedi getirmeye dedi :)

Yalnız ben o yorumlara aldanıp onun plastik olanını sipariş vermiştim :) Kullanınca onun hakkında bir yorumda ben yaparım.

ben kullanıyorum, siirtin sıcağında pek işe yaramıyor :D hava akımı yaratıyor evet ama serinlik yok bende :D esen hava sıcak ne yapalım. oldukça sağlam bi alet fan şiddeti güçlü sesi rahatsız edecek kadar değil.

an itibariyle plastik olan ürünüm gelmiş bulunmaktadır.Kutu baya badire atlatmış gibi :) ama üründe sıkıntı yok çok şükür. Ürün ilk izlenim ve f/p olarak iyi.Bana 5.5TL'ye gelmiş oldu. Yalnız ürünü uzağa koymak istediğinizde size pek bir faydası olmuyor.Yakın çekimde kullandığınızda 0 sıkıntı 0 ter oluşumu diyebilirim :) Kablosu kısa. Dediğim gibi fiyat olarak bu iş çok bile denebilir :lol:

Geri