evden eve tavsiyesi..

Kodla Büyü

mnyt

Aktif Üye
Kocaeli-İstanbul tarafında tavsiye edebileceğiniz evden eve şirketi var mı ?
sizce Kocaelinden Aydın 'a evden eve taşıma ne kadar tutar ?

hocam ne kadar tutar bilinmez ben batmandan zonguldağa 17550 taşıttım.
sana önerim şu;
adamlarla telefonda konuşurken, KDV yani fatura kesilecek mi onu sor. KDV yi sana ödetmeye çalışıyorlar.
Ayrıca kaçıncı kattan kaçıncı kata taşıtacağın da önemli asansör yoksa daha farklı fiyat veriyorlar.
mümkünse sözleşme yapan sigortalı taşıtan bir yere taşıt. ben taşıttığım firmayı önermiyorum zaten ortada firma da yok. adamlar istanbul firması karstaki kamyonu sana yönlendiriyor falan filan. sen en iyisi, aydından bir firma bul onlarla direk görüş.
kolay gelsin

saol araştıracağım sigortalı olması konusunda haklısın bikaç arkadaşım sorun yaşamış o yüzden iyi bi firma arıyorum.

Biz 3 kez taşındık, ilk ve son seferinde İstanbul'da Halisoğlu Nakliyat ile anlaştık. Fiyatları nedir iller arası taşıma var mıdır bilmiyorum ama biz her iki seferde de çook memnun kaldık.

Arada bir kere de biraz daha uyguna getirelim diye başka bir firmayla taşındık, akşam olsa da bu adamlardan kurtulsak diye dua ettik. Evdeki eşyaların yarısını bırakıp hadi gitmiyormuyuz dediler bu en basiti daha bir sürü sıkıntı oldu,

Halisoğlu Nakliyatı birkaç arkadaşımız daha tavsiye etik onlar da çok memnun kaldılar.. İsterseniz Tel: Engin Bey: 05354924765

1000 tlye taşıyacak firmadan hayır gelmez...Ancak karşılıklı taşınma olursa ucuza gelir...

erdcan' Alıntı:
sana önerim şu;
adamlarla telefonda konuşurken, KDV yani fatura kesilecek mi onu sor. KDV yi sana ödetmeye çalışıyorlar.
Ayrıca kaçıncı kattan kaçıncı kata taşıtacağın da önemli asansör yoksa daha farklı fiyat veriyorlar.
mümkünse sözleşme yapan sigortalı taşıtan bir yere taşıt. ben taşıttığım firmayı önermiyorum zaten ortada firma da yok. adamlar istanbul firması karstaki kamyonu sana yönlendiriyor falan filan. sen en iyisi, aydından bir firma bul onlarla direk görüş.
kolay gelsin
hocam 17bin mi yazdınız ben mi yanlış görüyorum.

Sizden ayrıntılı bilgi isteyen firmalar iyidir. Tmm abi hallederiz merak etmeyin diyen firmalardan uzak dur. Kamyonu görmeden anlaşma. Branda kasalı kamyon değil, demir kasalı kamyon tut. Taşıyıcılar ile muhattap olma patronları ile muhattap ol. Sözleşme imzala. yada kamyonu takip et.

Ben daha önceden Hacıoğlu Nakilayat adında bir firma ile taşıma işleme gerçekleştirdim. Firma kurumsal ve sigortalı sözleşmeli taşımacılık yapıyor. Piyasda bir çok korsan taşımacılık yapan firma var biraz daha ucuz olsun diye sonradan sıkıntı çekmeyin firmayı seçerken araştırın hocam.

Hacıoğlu Nakliyat telefonu 444 3 052 Açın fiyat sorun bir kaç firmaya detaylıca konuşun aklınızdakileri sorun referanslarına bakın.
www.hacioglunakliyat.com.tr

hipopotam' Alıntı:
erdcan' Alıntı:
sana önerim şu;
kolay gelsin
hocam 17bin mi yazdınız ben mi yanlış görüyorum.

17550 ye ev taşımaktansa tüm eşyalar yeniden alınabilirdi :) Yanlış yazılmış heralde..

elazığ firmaları biraz sıkıntılı profesyonel eleman yok bir gardrobu kurmak için 3 kere geldi her seferinde söktü taktı vidalar haşat oldu. kayseri de karademir nakliyat mıydı neydi onu arayıp elazığ dan eşya taşımak istediğinizi söyleyin.
illa ucuza gelsin istiyorsanız bir kamyon kiralayın evden eve ile anlaşın elazığdan yüklemesini yaptırın gittiğiniz yerden de başka bir evden eve ile anlaşıp eve indirme işlemini yapın.
kayseriden elazığa giderken benden en ucuz isteyen 1800 istemişti ben bu şekilde 800 e mal ettim.ama benim kırılacak fazla bir eşyam yoktu. camlı eşyanız çoksa tavsiye etmem. birde sigorta genelde yolda kamyonun devrilmesi vs gibi durumlar için geçerli oluyor. sigortanın neyi kapsadığını sor ve sözleşmeye yazdır.

bu sayfadan görüp egetur nakliyat ile gecen ay tasındım iyi ki onları seçmişim her esyamı tek tek sarıp sarmalayıp taşıdılar. en küçük esyalar bile pat pat denen kartonlara sarılıp taşındı tek bir esyam dahi kırılmadı. tüm esyaların montajını yapıp gittiler hem seri hem işlerinde iyiler esya taıyacakların bilgisine

egetur' Alıntı:
Merhabalar;

Ev taşımanın zorluğundan herkes hemfikirdir. Bundan dolayı taşınırken Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih etmelisiniz. Kurumsal bir firmayı aradığınızda telefonda sizlerden istenilen bilgilerden ciddiyetlerini anlayabilirsiniz. Tamam hallederiz, sorun değil bizim için, sizden pek fazla bilgi talebinde bulunmayan firmalara güvenmeyin.

Bir arkadaşımız sigortalı taşıma yaptıran firmalarla taşıtın demiş. Burda Bir Nakliye firması yöneticisi olarak sizlere uyarıda bulunmak isterim. Ülkemizde 2. el yani kullanılmış ev eşyasına sigorta yapılmaz. Kısaca yapılan sigorta Kamyon Klozunu kapsamaktadır. Bunu biraz daha açarsak, kamyonun yolda kaza yapması, devrilmesi, yanması gibi durumlarda eşyanızda olan hasarlar karşılanır. Bundan dolayıdır ki her firmaya güvenmeyin.

Kendi bünyesinde size Siigorta sözü veren firmalar ile görüşmeniz yararınıza olacaktır. Burda firma taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarınızı kendisi karşılamaktadır. Dolayısıyla böyle bir firmanın fiyatı diğer nakliyat firmalarından daha yüksek olması normaldir.

Firmamız EGETUR Nakliyat tüm taşımalarını Sigortalı olarak gerçekleştirmekte. Oluşabilecek hasarlarınız firmamız tarafından karşılanır. Sizlere ayrıca bizim gibi hizmet veren birkaç firma daha öneride bulunacağım. Tuzcuoğlu Nakliyat (444 1893), Hayrioğlu Nakliyat (444 0405), Göztepe ve Soyer Nakliyat. Bu firmalardan da bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat

Avrupa Yakası:
0212 264 13 92

Anadolu Yakası:
0216 383 10 90

İzmir Şube:
0232 330 81 24

Web: http://www.egeturevdeneve.com

bu sayfadan görüp egetur nakliyat ile gecen ay tasındım iyi ki onları seçmişim her esyamı tek tek sarıp sarmalayıp taşıdılar. en küçük esyalar bile pat pat denen kartonlara sarılıp taşındı tek bir esyam dahi kırılmadı. tüm esyaların montajını yapıp gittiler hem seri hem işlerinde iyiler esya taıyacakların bilgisine

hocam adana da efsun nakliyat vardı adamlar iyi iş yaptılar tavsiye ederim

Ben 2 kere ev taşıdım. Her ikisinde de eşyalarımı tek tek kendim sardım. Benim için zor oldu ama hem daha ucuza geldi hem de eşyaların başına bi iş gelmedi. Kardeşim ve abim evden eve nakliyatla taşınmışlardı. İkisininde değerli bazı eşyaları kayboldu. İyi araştırıp güvenilir bir firma bulmak lazım.

arkadaslar daha once arkadaslarinizdan ya da akrabalarinizdan esyalarini nakliye firmasinin deposuna koyan var mi? bizim de sirnaka tayinimiz cikti da benim daha cikmadi gerci ozur grubunu bekliyorum. esyalarimizi depoya kaldiracagiz goturmemiz biraz zor da onerebilecegiz firma var mi istanbul. ya da soyle sorayim eksioglu nakliyati dusunuyoruz daha once sorun yasayan taniginiz var mi bu firmayla

biz de giresundan istanbula 4 ayrı kişi anlaştık evden eve nakliyat tuttuk..
benim sorum bu evdeneve nakliyatçılar sadece taşıma mı yapıyor...ufak tefek şeyleri koliledim...çekyatı falan kendileri sarıp ambalaj yapıyorlar mı?

Re: Ynt: evden eve tavsiyesi..

Şirketlerin çalışmaları farklıdır bence. Kimisi dolabındaki yumurtayıda paketler kimide hiçbirşey yapmayabilir. Detayları Konuşmak lazım

piyasa sahtekar dolu aman ucuz olsun deme hocam ben 2 kere taşıttım ikisinde de madur oldum. eğer ben toplarım diyorsan kamyon tutman mantıklı 50 tl ye patpat naylonla bütün herşeyi sarmıştım. yok hiçbirşeye dokunmayacağım diyorsan biraz pahalı olur ve kamyonlarının firmanın olmasına dikkat et parayıda peşin verme yola çıkmadan sigortanı al laf oyunu çok hepsi sahtekar

sigorta denilen şeye dikkat.
ben harici bir sigorta firmasına 5 yıl once 20.000TL lik sigorta yaptırdım. 40-50 tl idi yanılmıyorsam.
kamyonun plakası ,iletişim,güzergah filan...
sigorta şirketinin açık ve net dediği şey şu:
kaza olursa öderiz. bi bardak bile kırılsa... amaaa yolda tümsek var sarsınıtıdan eşyaların ezildi büzüldü çizildi kırıldı vs vs... karışmayız... kaza varsa cagır foto filan çekelim öderiz

Geri