Ev Telefonu Nasıl Nereden

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Bir evde 2. telefon hattı olabilir mi? Olursa ücret ne kadar olur bilen var mı?

Altyapı uygunsa (bina girişindeki kutu) neden olmasın hocam. Parasını verir alırsınız. İlla telefon hattı mı olsun istiyorsunuz. Türkcell'in superbox var. Ben ileride ondan düşünüyorum. Onu da inceleyin isterseniz.

Altyapı uygunsa (bina girişindeki kutu) neden olmasın hocam. Parasını verir alırsınız. İlla telefon hattı mı olsun istiyorsunuz. Türkcell'in superbox var. Ben ileride ondan düşünüyorum. Onu da inceleyin isterseniz.
Hocam ben aslında hat olmadan kullanmak istiyorum, bilmediğim için sordum.
Hocam sınırsız paket için böyle yazıyor; hem 160tl istiyor hem de hız 20mbps, çok düşük değil mi hız?
Superbox ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyebilirsiniz. Limitsiz paket isteyen müşterilerimiz 159,90 TL’den başlayan fiyatlar ve 20 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir.

Türknette herşey dahil hocam aylık 1000 dakika her yöne bedava Türknet e geçin isterseniz kod verebilirim

Türknette herşey dahil hocam aylık 1000 dakika her yöne bedava Türknet e geçin isterseniz kod verebilirim
Hocam çok şikayet okudum turknet ile ilgili, açıkçası taahhütsüz olduğu için turknet düşünüyordum ama şikayetleri okuyunca vazgeçmek üzereyim, sorun olursa çok uğraşıyormuşsun, muhattap bulamıyormuşsun, internet kesilince çok uzun sürüyormuş kesintiler.

2 yıl önceydi o . Geçen gün sorunum oldu online işlemlerden kayıt oluşturdum aynı gün içinde çözüldü.

Hocam çok şikayet okudum turknet ile ilgili, açıkçası taahhütsüz olduğu için turknet düşünüyordum ama şikayetleri okuyunca vazgeçmek üzereyim, sorun olursa çok uğraşıyormuşsun, muhattap bulamıyormuşsun, internet kesilince çok uzun sürüyormuş kesintiler.
Tam da söylediğin gibi hocam. Sorun çıkarsa hatta çok başın ağrır.

Şikayetvar da evet şikayet çok ama zaten şikayet sitesi olduğu için sadece şikayet var. Aralıkta bende geçtim şuana kadar sıkıntı yaşamadım. Bayram zamanı kopmalar oldu ama sanırım genel arızaymış arkadaşlarımda da vardı kopmalar farklı şehirde farklı operatörlerde. Arıza kaydı açtım hemen ilgilendiler apartman girişine kadar kontrolü yaptırdılar telekoma. Modem değiştim o sıra şu an sıkıntı yok inşallah artık olmaz. Ama tercih sizin. Şikayet vara neye bakarsanız hep şikayet var ki benim de epey şitayetim oldu orada farklı şirketlere karşı.

buxGnv

Turknet te yalın internete geçmeye başlamış sanırım. Sisteme yeni girdim bu mesajı gördüm.

2 yıl önceydi o . Geçen gün sorunum oldu online işlemlerden kayıt oluşturdum aynı gün içinde çözüldü.

Ne iki yılı hocam 23 MArt 2020 hattım açıldı. 16 mbs kadar dediler. 8 anca alıyordum 31 Nisanda birden 5 mbs düştü tam 30 gün boyunca arıza kaydım var hala (02 Haziran) çözüm yok. Şikayet hattı olduğu için twiter, Facebook v.s. memnum olan yok.

hocam ben köşe odalarda dahi 8 megabit alıyorum wifide kablo ile 13 14 megabit. 16 megabitlik internette. vdsl modemim yok olsa aynı fiyata 35 megabit internet veriyorlar

Turknet tamamen altyapı ile alakalı. Etrafında kullanan varsa daha iyi bilgi alırsın hocam. Ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum. 80mbit hızım var. Olay tamamen altyapı ile alakalı. Aynı adreste TTnet 16mbit hız verebiliriz demişti.

Ben aldığım günden buyana berbat ötesi, adamları bulsam bir kaşık suda boğacağım. Müşteri temsilcisi olmaması başlı başına ayrı bir sorun. Her sorunda 7 gün başka bir şey bildikleri yok.

1 hazirandan itibaren 88 tl yapacaklarmış arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ben de 2 aya yeni evime taşınacağım o zaman iptal edeceğim. bilginiz olsun

Türknet Sizi Seytan'a havale ediyorum. 88 tl bu neya 75 nerde 88 nerde?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200604-221505_Gmail.jpg
    Screenshot_20200604-221505_Gmail.jpg
    128.2 KB · Görüntüleme: 16
Geri