Ev internetine ne ödüyorsunuz?

Kodla Büyü
24 mbps 78 tl. Aralıkta sözleşme bitecek. Bakalım ne olacak?
sözleşme bitince 104 tl fiyat çektiler 24Mbps için. bende 75,99 tl'ye türk.net'e geçtim. hızı 35 Mbps. Ortalama 30'larda hız alıyorum şükür. Türk telekom 35'mbps'yd 120 tl gibi bir fiyat çekmişti. şuan memnunum. güzel çalışıyor. taahhüt derdi de yok. Allah dara düşürmesin inşallah.

4 ayda ücretsiz kullanma hakkı elde ettim. 2 aylık kısmı bitti 2 ay kaldı. mart ve nisanda ücretsiz kullanacağım sonrası 75,99.

1 ay ücretsiz kullanma isteyen olursa GCM20KQ43LAN kodunu vererek abone olabilirler. bana da size de ücretsiz 1 ay gelmiş olur.

TTNET'in fiber verdiği yerde Türknet fiber bağlantı vermiyor mu? Telefondaki bayan öyle söyledi. Yeni taşındığım binada sadece fiber varmış onu Türknet veremezmiş :confused:

TTNET'in fiber verdiği yerde Türknet fiber bağlantı vermiyor mu? Telefondaki bayan öyle söyledi. Yeni taşındığım binada sadece fiber varmış onu Türknet veremezmiş :confused:
Birçek kişiden duydum bunu. TTnet ben alt yapıya yatırım yaptım kimseyi ortak etmem politikası izliyor sanırım ama zamanla o da değişecektir. Rekabet kurumu o işe el atar inşallah. Arkadaşlarımda o sebepten ttnet dışında kullanamıyor ve pahalı. Millenicom ttnetin altyapısı olan yerlere bağlantı verebiliyor diye duydum. belki zamanla diğerleri de verecektir.

55 TL
8 MGBT
AKN Yok!
Taahhüt Yok!
Alt yapı sorunu yok!
Asla hız düşümü yok!
DuruNet.
Gerçekten Memnunum.

Nihayet TTNET'ten kurtularak TurkNet'e geçtim.

75 liraya 35mbit hız dediler ve dedikleri gibi 33Mbit in altına hiç düşmedim, sorun da yaşamadım, zaten ttnet in altyapısını kullanıyor, anca ttnet te sorun varsa sorun olur.

başka birinin referans koduyla abone oldum ve bu ay bedava kullanıyorum,
bu ay da bir başkası benim referans kodumla abone oldu 1 ay sonra bir daha ücret ödemiycem.

Tavsiyem TurkNet e geçin, ama bir referans koduyla geçin ki hem siz hem kodunu kullandığınız kişi 75 lira kar etsin.
alttaki linke tıklayarak benim referansımı kullanabilirsiniz. Kod olarak yazarsanız kodum CKP19MI89AWQ

kullanacak olanlar mesajla bilgi verrirse sevinirim.
https://turk.net/p/CKP19MI89AWQ

Son düzenleme:
bende turk telekomdan 24 mbps kullanıyordum, turknet geçtim 4 ay önce 35 mbps destekliyor dendi 76 tl ye üye oldum hızım dedikleri kadar oldu azil48 kullanıcının kodunu kullanarak 1 ay bende bedava kullandım oda kullanmıştır haliyle ortalama ücret düşüyor benim kendi vdsl modemim vardı olmayanlar turktelekomun ikinci el letgodan düşük fiyata alabilirler turknet vermiyor, telefon kullanmıyorum ama ücrete dahil yalın gibi , evde internet varsa altyapı ve kurulum ücretide yok , hattınız en yüksek kaç desteklediğini sorgulatın , turknete geçin gitsin zaten taahhüt yok istediğinizde çıkarsınız, daha ucuzu çıkarsa veya kampanya yaparlarsa geçerim hemen diğer firmalar
bu benim turknet davet kodum : EOP16WX21OXH

bende turk telekomdan 24 mbps kullanıyordum, turknet geçtim 4 ay önce 35 mbps destekliyor dendi 76 tl ye üye oldum hızım dedikleri kadar oldu azil48 kullanıcının kodunu kullanarak 1 ay bende bedava kullandım oda kullanmıştır haliyle ortalama ücret düşüyor benim kendi vdsl modemim vardı olmayanlar turktelekomun ikinci el letgodan düşük fiyata alabilirler turknet vermiyor, telefon kullanmıyorum ama ücrete dahil yalın gibi , evde internet varsa altyapı ve kurulum ücretide yok , hattınız en yüksek kaç desteklediğini sorgulatın , turknete geçin gitsin zaten taahhüt yok istediğinizde çıkarsınız, daha ucuzu çıkarsa veya kampanya yaparlarsa geçerim hemen diğer firmalar
bu benim turknet davet kodum : EOP16WX21OXH

Teşekkürler kardeşim.

bende bugün üye oldum sweetinfluence nickli arkadaşın kodunu kullandım bir ay hediyemiz olcak inşallah. Evde internet bağlantım olmadığı için 66 tl bağlantı ücreti ödeyeceğim. birde letgo dan 2.el modem aldım 85 tl ye zyxel 3312 b10b. hız gayet iyi 30 mbps civarı çıkıyor.

Yeni gelecek arkadaşlara davet kodum paylaşıyorum.

Davet kodu: HMY74FU41RVR

Bağlantı: https://turk.net/p/HMY74FU41RVR

Son düzenleme:
slm, turk.net kullanan arkadaşlar,
altyapı olarak telekomu mu ? kullanıyor ? arıza durumlarında nasıl bir durum oluyor ? başınıza geldiyse
elimde
cisko Linksys WAG320N Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router --adsl2 desteği var 300 Mbps,
AIRTIES AIR 5453 300MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM,

bu 2 modem var,bu bahsettiğiniz hızları bu modemlerle alabilir miyim ?
fibernet değilse galiba modemlerde vdsl özelliği yok ,6-7 sene alınmış modemler.

altyapı olarak telekomu mu ? kullanıyor ? arıza durumlarında nasıl bir durum oluyor ? başınıza geldiyse
elimde
cisko Linksys WAG320N Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router --adsl2 desteği var 300 Mbps,

fibernet değilse galiba modemlerde vdsl özelliği yok ,6-7 sene alınmış modemler.
Hocam iki yıldır Türk net kullanıyorum şimdiye kadar hiç arıza vermedi. Telekom alt yapısını kullanıyor birkac kez internet kesildi ama Telekom kaynaklıydi kesintiler. Tek sıkıntı Türk netin müşteri hizmetleri yok yani telefon ile bilgi alamıyorsun desteğe yazıyorsun oradan cevap veriyorlar. Cevap süreleri genelde iki saati geçmiyor ama kesinti olduğunda Telekom kaynaklı mı veya başka birşey mi var anlamak için komşulara sormak gerekiyor onlarda da internet yoksa Telekom kaynaklı değip bekliyorum onlarda varsa modeme falan bakıyorum. Bugüne kadar Türk net kaynaklı kesinti olmadı hatta telekomdan çok çok hızlı

elimde

evet turk telekomun birebir aynısını kullanıyor kablo hız vs pek bişi değişmiyor. ama sınırlama olmadığı için daha hızlı nete bağlanma ihtimalin de yüksek. arıza durumunda mobil uygulamasından arıza kaydı oluşturuyorsun onlar sana dönüş sağlıyor. dediğin modemler vdsl olmadığı için en fazla 16 mbit e kadar hız alabilirsin bulunduğun bölgeye göre. ayrıca fibernet ile alakası yok normal bir vdsl modem ile daha hızlı yani 32 mbit e kadar hız alabilirsin. letgo dan ikinci el bulabilirsin vdsl i. ayrıca bölgende fiber hattı varsa bir fiber modem ile ve 10 tl fark vererek 100 mbit e kadar hız da alabilirsin. Son olarak turknet e abone olurken;
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: VGY43BT89KLD
Bağlantı: https://turk.net/p/VGY43BT89KLD
Bunlardan birini kullanırsan sen de, ben de 1 er ay interneti bedava kullanabiliriz. teşekkürler.

evet turk telekomun birebir aynısını kullanıyor kablo hız vs pek bişi değişmiyor. ama sınırlama olmadığı için daha hızlı nete bağlanma ihtimalin de yüksek. arıza durumunda mobil uygulamasından arıza kaydı oluşturuyorsun onlar sana dönüş sağlıyor. dediğin modemler vdsl olmadığı için en fazla 16 mbit e kadar hız alabilirsin bulunduğun bölgeye göre. ayrıca fibernet ile alakası yok normal bir vdsl modem ile daha hızlı yani 32 mbit e kadar hız alabilirsin. letgo dan ikinci el bulabilirsin vdsl i. ayrıca bölgende fiber hattı varsa bir fiber modem ile ve 10 tl fark vererek 100 mbit e kadar hız da alabilirsin. Son olarak turknet e abone olurken;
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: VGY43BT89KLD
Bağlantı: https://turk.net/p/VGY43BT89KLD
Bunlardan birini kullanırsan sen de, ben de 1 er ay interneti bedava kullanabiliriz. teşekkürler.
Davet kodunu kullandım hadi hayırlı olsun bakalım. o kadar yıl ttnet ten sonra bakalım eski yeniyi arattıracak mı

Geri