Ev için internet önerileri

Kodla Büyü

bundara79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eve internet bağlatmayı düşünüyorum. Kullandığınız önerebileceğiniz internet paketleri var mı acaba. Şuan dsmart kullanıyorum interneti içinde olan ama fiyatı çok ve hızından memnun değilim. Ücreti 85 tl

Akk 50 gb üzeri olsa ve
Hız olarak fiber olmayacak
Tşk ederim

mart ayında benımde sozleşme bıtecek bende arastırıyorum turk.net guzel duruyor ama bızım bolgede varmı bılmıyorum ben vodofone kullanıyorum suan

bizim siteye kentnet geldi. 20Mbps fiber 53 tl, akn yok, taahhüt yok. martta ttnet sözleşmem bitiyor kentneti bi deneyelim bakalım.

Turknet var su an. ben de kayıt yaptırdım. Sınırsız 150 gb akn. konusma dahil 60 tl. en güzel tarafı da taahhut yok.

vodafone net kullanıyorum bende,sorun olduğunda müsteri hizmetleri filan iyi.sınırsız,suan 49 TL fatura.

Kablonet 29 TL Sınırsız - (Yeni kullanıcılara 32 TL sanırım)
50 GB AKK
25 MBit Hız
+ Kablo Net yayınları
AKK bitince 8 Mbit Hız

süperonline 5i bir yerde tarifesi 4gb 500dk 1000sms mobil, 50mbps 75gb akk internet 79 tl 24 ay taahhüt. sizce nasıl? geçmeli miyim?

eras63' Alıntı:
süperonline 5i bir yerde tarifesi 4gb 500dk 1000sms mobil, 50mbps 75gb akk internet 79 tl 24 ay taahhüt. sizce nasıl? geçmeli miyim?

Benimde aklımda bu kampanya geçiyor. Ama bizim apartmanda bağlantı var mı bilmiyorum. Çok sıkı bir şekilde araştırmaya devam ediyorum. TTNet iyi ancak çok pahalı gelmeye başladı bu sıralar.

TTNET te taahhüdü bitecek arkadaşlar kesinlikle pazarlığı sıkı tutun. taahhüt bitmeye yakın aradılar indiriminiz bitece şu tarihte diye 100 küsür olacak dediler ama isterseniz 79 a devam edin falan dediler kapattıracağım çok pahalı dedim 3,4 kez daha aradılar her defasında fiyat düştü en son bayiye gittim kapattırmak için ıslak imza verdim tekrar aradılar 50 tl ye 24 ay taahhüt verdim

Geri