etkileşimli tahtaya görüntü gelmiyor

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar tahtaya elektirik geliyor ama bir türlü görüntü gelmiyor neden olabilir acaba

görüntü gelmiyor derken hocam? ortadaki kırmızı ışık var iken güç paneline dokunuyorsunuz ve hiçbir şey olmuyor mu?

evet hocam kırmızı ışık yanıyor güç düğmesine basıyorum ama hiç bir şey olmuyor.

pc çalışıyor mu ses geliyor mu? görüntü kaynağı değiştirilmiş olabilir panelden geçiş yapın eğer ses varsa pc de.
ses yoksa ben olsam fişlerini çekerdim elime bir bez alır güzelce silerdim 10-15 dk snra tekrar denerdim :) bi kere işe yaramıştı..

susudes' Alıntı:
pc çalışıyor mu ses geliyor mu? görüntü kaynağı değiştirilmiş olabilir panelden geçiş yapın eğer ses varsa pc de.
ses yoksa ben olsam fişlerini çekerdim elime bir bez alır güzelce silerdim 10-15 dk snra tekrar denerdim :) bi kere işe yaramıştı..
:) teşekkürler hocam bir deneyelim o zman

servisi aradım bir parçanın değişmesi gerektiği söylendi. pazartesi gelip bakacaklar ona göre karar vereceklermiş o zamana kadar önerilerinize açığım

bende de bi tahta aynı durumda. kütüphanenin tahtası, hiç kullanılmadı.bi kere açacak oldum ışığı yanıyor ama tahta açılmıyor.daha önce servisi çağırdım bunun için geldiler.anakartın değişmesi gerekiyor dediler.sonra değişirmeye gerek kalmadı bi şeyler yaptılar düzeldi.tahta açıldı.bugün işim oldu tahtayı açayım dedim yine açılmadı, aynı hata :|
anakart değişimi de sadece bir kez garanti karşılıyormuş.tahta kurulduğunda hatalıymış zaten bizim ne suçumuz var anlamadım.

arkadaşlar tahtaya elektirik geliyor ama bir türlü görüntü gelmiyor neden olabilir acaba
problemin çözümünü bulan oldumu ?
Ayni problem bende de var servisi cagirdim parca degisecek
Vga sinyal yok hatası vat. Çözüm nedir acaba hocalarım

arkadaşlar çözüm bulundu mu?

Servis ücret talep etti mi?
Konu açılalı çok olmuş farkındayım ama hata aynı hata :)

Bizim de bir tahtamız güç verken açılmıyordu. Kumandası ile açmayı deneyince açıldı. Dokunmatik tuşların bağlantısı çıkmış. Servis takıp normale dönmüştü.

sayın hocam bizim o soruna servis gelmişti, parça değişimi yapıldı demişlerdi benim okulda olmadığım bir gün halletmişler. Neyi değiştirdiler naptılar bilmiyorum :) sorun çözülmüştü

Geri