Etkileşimli Tahtanızı LCD Dijital Panoya Çevirin

Kodla Büyü
Çok güzel bir fikir. Bu programı kullanıyoruz ama windows 10 çoklu masaüstü özelliğinden dolayı tahtaları öğrenciler açabiliyorlar.

Windows 10 ver 1607 ile birlikte hocam dll ler değişmişti bu sorun bertaraf edildi.
çoklu masaüstü engellendi hocam güncel programı eren beyden temin edebilirsiniz.

2011fettah' Alıntı:
Hocam ücretsiz mi? Malum okul olunca aklıma gelen şey
Hocam bu kilit programı ücretli. Sene başında müdür beyin isteğiyle tahtalara kilit programı araştırırken bulmuştum bu programı. Telefon desteği olması sebebiyle tercih etmiştim. Tahtalarımızda mersin ekibinin paylaştığı v3 imajı yüklüyken tahtaların kilitlenmesi hususunda (windows 10) sıkıntı yoktu ancak tahtalarımızı mersin ekibinin v4 imajına güncelleyince windows 10 çoklu masaüstü özelliği programı devre dışı bırakmaya başlamıştı. Yani kilit programı bir nevi boşa çıkmış gibi olmuştu. Ama yukarıda hocamızın bahsettiği üzere o sorun giderilmiş. Yeni versiyonu indirip deneyeceğiz bakalım.
http://www.okulwebsistemleri.com/ üzerinden program hakkında bilgi alabilirsiniz hocam.
Bir de burada bahsedilen olay kilit programına yeni eklenen bir özellik sanırım. O konuda tam bir bilgi henüz almadım, ama çok işe yarar bir özellik.

Hocam atak kullanıyoruz ama bu pprogramınız çokggüzel bir de ücretsiz olsaydı. Çalışmalarınızda basarilar

Teşekkürler hocam. Sitedeki bilgiler ve web arayuzu guncelleniyor. İdari gorevi olan personel icin kolaylik sagliyor mesela cepten panoya bilgi ekleyip aninda cok kisa bir sure zarfinda tahtalarda gorunmesi saglanabiliyor. Okula ekstra server kurmaniza da gerek yok. Ucret konusuna gelince cok ciddi server masrafimiz var diyebilirim. Ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki telefonlardan alabilirsiniz. http://www.okulwebsistemleri.com

togius' Alıntı:
Teşekkürler hocam. Sitedeki bilgiler ve web arayuzu guncelleniyor. İdari gorevi olan personel icin kolaylik sagliyor mesela cepten panoya bilgi ekleyip aninda cok kisa bir sure zarfinda tahtalarda gorunmesi saglanabiliyor. Okula ekstra server kurmaniza da gerek yok. Ucret konusuna gelince cok ciddi server masrafimiz var diyebilirim. Ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki telefonlardan alabilirsiniz. http://www.okulwebsistemleri.com
Yapın 100 lira Tüm okullar satın alsın sürümden kazanırsınız. Zaten 1-2 seneye kalmaz Vsınıf uygulaması gelişip tam olarak uygulamaya geçerse bu programlar maalesef çöpe dönüşecek en azından sizde kazanın okullarda teknolojiyle öğretmeni idaresi öğrencisi hep beraber entegre olsunlar. Siz istiyorsunuzki Okul 1000-1500 tl para versin bu kadar parayı verirken insanın içi sızlar yazık değilmi devlete 30 dakika fazla çalışır yoklamayı yoklama fişinden bakıp girerim. Duyurumu sınıf panolarından sabah ictimalarında yaparım. İnanın bu ülkede benim gibi düşünen çook idareci var. Bu tavsiyemi kulak ardı etmeyin. Şimdi programınızı 300 okul kullanıyorsa emin olun uygun fiyat olduğunda okulların sayısı artacaktır. Okullar birbirinden çok etkilenir. Bizim okulda bu sistemi gören görevlendirme öğretmenler gittikleri kendi okullarında bunun reklamını zaten ballandıra ballandıra anlatacaklardır.

Geri