Etkileşimli tahtada bir türlü aşamadığım sorun..HELP!!

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
tahtalarımın admin koruması ves.... ile başlayan şifreyle korumalı ..bu da netsupport kurulumu olduğunu gösteriyor sanırım.yani okuduğum bütün yerlerde buna işaret ediyor.Fakat gel gelelim tahtanın sağ alt köşesinde ne netsupport simgesi var ne de program ekle kaldırda netsupport programı var.Bende kurulu değil die düşündüm ve Administrator kullanıcısından oturum açayım dedim.Kullanıcı hesaplarına girdiğimdede sadece vestel standart kullanıcısı görülüyor.Kullanıcı değiştirebilmek için admin kullanıcısınada geçemiyorum.elim kolum bağlı kısacası.Parolayı değiştirmek için ne yapabilirim? yada netsupoortu görünür kılmak için ne yapabilirim?

Tahtanın birine inter filtre kurmuşlar.Bu yüzden hiç bir işlem yaptırmıyor.Deliricem.Tek çarem format atmak sanırım ama onuda şimdiye kadar denemedim.İnter filtre çok önemli değilde benim için ilk paragrafta söylediklerimi bi yapabilsem.Admin kullanıcısını nasıl görünür hale getirebilirim? ve netsupportu? çok acil desteğinizi rica ediyorum

hocam bizim tahtalarda da yalnızca Vestel kullanıcısı var. masaüstündeki netsupport simgesinin üstünde sağ tıklayınca deactivate seçeneği çıkar. malum şifreyi girin. netsupport pasif duruma geçer. Sonra istediğiniz değişikliği yapabilrsiniz.

yağmur07' Alıntı:
hocam bizim tahtalarda da yalnızca Vestel kullanıcısı var. masaüstündeki netsupport simgesinin üstünde sağ tıklayınca deactivate seçeneği çıkar. malum şifreyi girin. netsupport pasif duruma geçer. Sonra istediğiniz değişikliği yapabilrsiniz.

masa üstünde de yokki program hocam.programı bulamıyorum mesele o:) nereye gizlemiş olabilir kendini? program files a bakmadım ama.Beynim yanmak üzereydi artık.bi daha gidince orayada bakam.

bilgekaan hoocam sizinkinede bakıcam teşekkürler

birde netsupportun simgesi belliki kurulumda gizlenmiş.Bunu görünür hale getirecek bi tuş kombinasyonu illaki vardır.Bilen yokmu? Çünkü netopschool kullanırken biz bunu yapabiliyoduk.sonuçta aynı mantıkla çalışan programlar

Geri