Etkileşimli Tahta Toplu Eğitim İçerikleri Kurulumu

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar mrb.Şimdi bazı firmalar eğitim içerikleri gönderdiler.Coşku,çözüm vs.İngilizce eğitim içerikleri var.Ben bu içeriklerin ve programların tamamını tek bir işlemle nasıl kurabilirim imaj almadan.bunun için özel bir program var mı?Malum 30 a yakın tahta var.

program var mı bilmyorum ama hangi biriyle uğraşacaksınız içeriği kullanacak öğretmenler kursun.

emrahsahan' Alıntı:
arkadaşlar mrb.Şimdi bazı firmalar eğitim içerikleri gönderdiler.Coşku,çözüm vs.İngilizce eğitim içerikleri var.Ben bu içeriklerin ve programların tamamını tek bir işlemle nasıl kurabilirim imaj almadan.bunun için özel bir program var mı?Malum 30 a yakın tahta var.
imaj alın hocam neden ımaj ıstemıyorsunuz ..1 tanesını tam takır kurun programları fılan sonra ımajlayın opp dıgerlerıne

imaj almadan olmuyor mu bu işler illa işletim sistemiyle beraber mi olmalı?Sadece programlar ve dosyalar için yapamıyor muyuz?Her değişiklikte ilavelerde imaj mı alacağız?

acronis true image 2011 di sanırım lab icin kullandıgım.bunun ilaçlısı vardı bende...

1- bunu tahta için kullanabilirmiyim? yoksa tahta icin farklı bi sürüm var mı?
2- imaj alındıgından aşağı yukarı kaç gb olur?
3- deepfreze benzeri program kurmak gerekir mi yoksa forumda netsupport active deactive gibi birseyler soyleniyordu. bu aynı işi yapar mı?

Geri