Etkileşimli tahta sürücüleri

Kodla Büyü
admin olarak açmışım zaten ama tekrar kontrol ettim yine aynı hatayı verdi ?
bir şey daha sormak istiyorum tahtalardan bir tanesinin driver ını silmişler bilgisayarlar tahtayı tanımıyor nasıl düzeltebilirim onu bilginiz varmı acaba ?

kadirlome' Alıntı:
admin olarak açmışım zaten ama tekrar kontrol ettim yine aynı hatayı verdi ?
bir şey daha sormak istiyorum tahtalardan bir tanesinin driver ını silmişler bilgisayarlar tahtayı tanımıyor nasıl düzeltebilirim onu bilginiz varmı acaba ?
Ekran kartı sürücüsü varsa tanır hocam bilgisayarı HDMI ile bağlayın görüntüyü klonlayın ardından tahta üzerindeki port ara tuşuna (Açma kapama düğmesinin sağında) tıklayın görüntü ekrana gelecektir.

hocam ben biraz yeniyim rica etsem birazcık daha açarmısınız ? pek anlayamadım normalde çalışıyordu geçen gün durup dururken tanımamaya başlamış takınca usb aygıtı tanınmıyor yüklenemedi diyor bakıyorum driver da ünlem işareti var çözemedim bir türlü internetten bulup tanımıyor driver bulamadım öle kala kaldım :)

kadirlome' Alıntı:
hocam ben biraz yeniyim rica etsem birazcık daha açarmısınız ? pek anlayamadım normalde çalışıyordu geçen gün durup dururken tanımamaya başlamış takınca usb aygıtı tanınmıyor yüklenemedi diyor bakıyorum driver da ünlem işareti var çözemedim bir türlü internetten bulup tanımıyor driver bulamadım öle kala kaldım :)
Farklı flashlar takınca aynı hatayı veriyorsa muhtemelen USB portu bozulmuş.
Genede emin olmak için USB klavye bağlayın açılışta del tuşuna basın eğer USB çalışıyorsa Biosa girecektir çalışmıyorsa girmeyecektir.

benim sorunum etkileşimli tahtayla normalde başka tahtalarda çalışan bilgisayarlara yada kasalara o sınıftaki tahtayı bağlayınca usb tanınmadı diyo bakıyorum driver yok ünlem işareti var yani 2 gündür uğraşyorum yapmak için ama başaramadım diğer tahtaların hepi çalışıyor ama onu takınca usb tanımadı dyo . tahtanın markası promethean napmam gerekiyo ? umarım anatabilmişimdir :!: :!: :(

kadirlome' Alıntı:
benim sorunum etkileşimli tahtayla normalde başka tahtalarda çalışan bilgisayarlara yada kasalara o sınıftaki tahtayı bağlayınca usb tanınmadı diyo bakıyorum driver yok ünlem işareti var yani 2 gündür uğraşyorum yapmak için ama başaramadım diğer tahtaların hepi çalışıyor ama onu takınca usb tanımadı dyo . tahtanın markası promethean napmam gerekiyo ? umarım anatabilmişimdir :!: :!: :(
Hocam o zaman bu sürücüler sana olmaz senin tahta marka modeli farklı. Bu sürücüler Fatih projesi kapsamında okullarda kurulan Faz1 ve Faz2 Vestel markalı tahtaların sürücüleridir.
Siz şuradan indirin.
https://support.prometheanworld.com/help-library/?t=2

hasari hocam oradan da indirdim denedim ama olmuyor maalesef diğer tahtalar her şey çalışoyor o tahtayı bağlayınca driver yüklenmiyor tanımıyor pc ler :)

kadirlome' Alıntı:
hasari hocam oradan da indirdim denedim ama olmuyor maalesef diğer tahtalar her şey çalışoyor o tahtayı bağlayınca driver yüklenmiyor tanımıyor pc ler :)
Hocam o tahta ile ilgili donanımsal bir sorun olmalı eğer garantisi devam ediyorsa garantiye bildirmek en iyisi.

Allah razı olsun hocam bugün bi kaç tane tahtanın dokunmatiği çalışmıyor sanırım driver sorunu var tahtalarda. hemen eve gidince indirip yarın kurmayı deneyim. çok teşekkürler tekrardan

Arkadaşlar win 10 amd işlemcili olanlar için ses driveri lazım
okuldan indiremiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba

Geri