Etkileşimli tahta panel sağda mı solda mı olmalı?

Kodla Büyü

uyelik269

Aktif Üye
Arkadaşlar okulumuzun etkileşimli tahta kurulumu ile ilgili bir form doldurması gerekiyor. Okulumuzda henüz etkileşimli tahta yok. Sınıfların duvar boyuna göre etkileşimli tahta seçmemiz gerekiyor. Panelin sağda veya solda olması neyi değiştiriyor? Sadece pencereden gelen ışığın yansımasına göre mi düşünmeliyiz yoksa montaj esnasında bir değişiklik oluyor mu?
Tecrübeli arkadaşlardan acele yardım bekliyorum!..

uyelik269' Alıntı:
Arkadaşlar okulumuzun etkileşimli tahta kurulumu ile ilgili bir form doldurması gerekiyor. Okulumuzda henüz etkileşimli tahta yok. Sınıfların duvar boyuna göre etkileşimli tahta seçmemiz gerekiyor. Panelin sağda veya solda olması neyi değiştiriyor? Sadece pencereden gelen ışığın yansımasına göre mi düşünmeliyiz yoksa montaj esnasında bir değişiklik oluyor mu?
Seçimler öğretmen masasının duruşuna göre yapılıyordu. Öğretmen masasının olduğu yere panel gelecek şekilde. Değişmediyse böyle olmalı gene.

uyelik269' Alıntı:
hocam panel öğretmen masasının olduğu tarafta olacak.. lcd ekranın sınıfa göre ortalanması önemli olan. yani tüm öğrenciler görebilecek şekilde sağ ve sol şeklinde ayarlanıyor.. benim okulumda mesela 1 tanesi hariç lcd ekran hep sol da... panel de ona göre oluyor zaten..

arkadaşlar hem ilkokul hem ortaokul olan okullar nasıl bir işlem yapıyor acaba. sadece ortaokula ya da ilkokula girilmesi yeterli mi???

zencefil58' Alıntı:
arkadaşlar hem ilkokul hem ortaokul olan okullar nasıl bir işlem yapıyor acaba. sadece ortaokula ya da ilkokula girilmesi yeterli mi???

ilk sayfada geçici olarak okulu ortak kullanıyoruz diye işaretledik biz hocam müdürlükten bu şekilde yönlendirdiler!..

Geri