Etkileşimli Tahta klavye Q yapmak

Kodla Büyü

sinan36

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Administrator oturumuna girip bölge ve dil ayarlarından klavye düzenini Q seçip f yi sildim. Oturumu kapatıp VESTEL oturumuna girdiğimde yine F klavye var. :verymad: Yeni kullanıcı ekledim onda Q ama bir türlü VESTEL e Q ayarlayamadım. Yapabilen arkadaşlar nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz?

öncelikle şunu belirteyim denemedim ama mantıken şöyle olabilir,

akıllı tahtada birden fazla klavye var malum. araç çubugundaki klavye sanırım değişmiyor devletin kurumları f kullanıyor malum ondan oalbilir..ama tahtanın kenarından çektiğimiz klavye rahatlıkla q oluyor.. bugün kursta denerim aklıma takıldı şimdi :)

bölge dil seçeneklerinden oluyor hocam bilgisayarla aynı mantık fark yok

sinan36' Alıntı:
masci' Alıntı:
hocam ordan yaptım zaten ama bir türlü vestel oturumunu değiştiremedim.

Hocam bölge dil seçeneklerinden iki klavye türünüde seçin ve Q olarak belirleyin. klavyeyi açtığınızda klavye üstünde dilini değiştireceğiniz bir seçenek var ordan Q olarak belirleyin oluyor.

semraaa14' Alıntı:
sinan36' Alıntı:
masci' Alıntı:

Hocam bölge dil seçeneklerinden iki klavye türünüde seçin ve Q olarak belirleyin. klavyeyi açtığınızda klavye üstünde dilini değiştireceğiniz bir seçenek var ordan Q olarak belirleyin oluyor.
tamam bi deneyim tşk.

Ben de şuan aynı sorunu çözmekle uğraşıyorum. Buraya yorum yazarken Q klavye aktif, fakat int explorer adres çubuğuna tıklayıp farklı bir adres yazmak istediğimde f klavyeye dönüyor. Çözmeye çalışıyorum fakat aynı sorunla karşılaşıp çözen arkadaşların yardımlarına da yok demem ^^
Çok enteresan, denetim masası penceresine geldiğimde yine f klavye fakat herhangi bir klasaörü açsam (belgeler, muzik vs) bu sefer q klavye oluyor...

semraaa14' Alıntı:
sinan36' Alıntı:
masci' Alıntı:

aynen öle yukarıdaki açılan sekmede Q yapmasssanız yine F e dönüyor

Merhaba;

Klavyenizi seçtikten sonra gelişmiş kısmına gelin orada tüm oturumlar için aynı özellikleri / klavyeyi kullan seçeneği var. Onu seçerseniz sizden bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecek açtığınızda artık q olarak kullanabilirsiniz oturum açmayı da. İyi çalışmalar.

Geri