etkileşimli tahta imaj iso dosyası sorunu

Kodla Büyü

sehergin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hepinize merhaba. Ben de etkileşimli tahta ile daha yeni tanışanlardanım malesef. Mahrum bir yerde çalıştığım için projenin bize gelmesi epey zaman aldı. Her neyse benim sorum şu olacak ; herkesin bildiği ebadaki windows 10 imajını indirdim (1 gününmü aldı) daha sonra yönergeleri izleyerek tahtanın birine tüm sürücüleri formatlayan imajı atayım dedim. Ama açılış usb hazırlarken başlangıç dosyalarını yükledim fakat kurulum yapacağım flash belleğe bir türlü bu indirdiğim iso dosyasını ekleyemedim. Winsetupfromusb programı iso dosyasını tanımıyor. Daemon Tools indirdim o da yardımcı olmadı. Benim ne yapmam gerekli? yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Herkese iyi çalışmalar dilerim....

büyük ihtimalle iso dosyası düzgün inmemiştir. bende aynı imajı kullanıyorum bir sorun yok. yalnız bende de şöyle bir sorun var. harici harddiske imajı atıp çalıştırabiliyorum ama 64 lük flsh diske imajı yazdırdığım zaman tahtaya imaj yüklemiyor. başka flash ile deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak :)...

Herkese paylaştığı bilgiler için çok teşekkür ederim. Başka bir iso dosyası bekliyorum elime ulaşınca Rufus ile yapmayı düşünüyorum. Herkese iyi çalışmalar dilerim...

Geri