Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası/USB Bellekten Yükleme İşlemi

Kodla Büyü
mrb arkadaşlar.
tahtam vestel windows 8. faz2

imaj ı aldım vestel bayisinden kurmaya çalışıyorum. fakat f7 ile devam ettiğimde ctrl+r (geri yükle ) seçeneğini seçiyorum sistem basarıyla yüklendi diyor.
yeniden başlatmak için tıklayıı seçiyorum ekteki resim dosyasındaki hatayı alıyorum ve hep o ekran kalıyor.

araştırdım bu hataya benzer hatalarda biostan açılış sıralamasında network vs disable yapın diyor ama denememe ragmen yine olmuyor?

acil yardım lütfen

Ekli dosyalar

• IMG_20161118_090751.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 194
Arkadaşlar ben indirdim rar dosyasını 22 GB görünüyor ama dosya sağlama hatası verip dışarı çıkaramıyorum. Bozuk dosyayı koru dediğimde ise sadece 470 mb civarı çıkmış oluyor. Boşa mı gitti şimdi indirdiğim dosya?

merhaba arkadaşlar.
akıllı tahtaya normal Windows formatı atıldı. hardisk tek parça oldu.

orjinal vestel windowsuna dönmek için düzgün çalışan vestel akıllı tahtadan acronis image ile c ve recovery bölümünün imajı alındı. yukarda bahsettiğim normal tahtaya revocery yaparken işlem yarısına geldiğinde recovery operation failed hatasını alıyorum.Defalarca denedim sonuç aynı.

nerede hata yapıyorum nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar
bugun 3 tahtaya bu şekilde image atabildim ama bi tahtada açılışta f7 ye bastığımda şifre ekranı geliyor. ama herhangi bi şifre koyulmamış biosa. yardımcı olabilirmisiniz ??????

eba üzerindeki iso dosyası indirilemiyor, başka nereden faz2 imaj dosyasını indirebilirim.

indirdim her bir adımı yaptım lakin tahtaya yükleyemedim. hatayı fotografladım lakin çözüm bulamadım

f7 ile tahtayı başlattığımda şifre istiyor benden aynı imaj flaşını geçen senede kullanıyordum böyle bi problem ilk defa karşıma çıktı. ne yapmalıyım ???

Değerli hocalarım, Pardus yüklü aidata tahtaya Windows yüklemek sorun olur mu? Yasal olarak sıkıntı olur mu? Donanım olarak problem olur mu?

Merhaba. Arçelik Faz3 Etkileşimli tahtaya Bolu imajı yüklemek isterken ilk ekrandan sonra bu hatayı aldım. Rufus ve Ventoyla ayrı ayrı denememe rağmen aynı hatayı veriyor. Çözümü bilen var mı arkadaşlar?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-10-05 at 19.07.39.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-05 at 19.07.39.jpeg
    74.4 KB · Görüntüleme: 25
Geri