etkileşimli tahta fatih logosunda takılı kalıyor?

Kodla Büyü

sadbt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar etkilşimli tahta açılışta fatih logosunda takılı kalıyor. klavye takıp f8 le yeniden yüklemeye çalıştım ama klavyeyi de görmedi. servisi aradım arıza bildirimi yaptılar ama hocalar sürekli soruyo , servis gelene kadar kendim yapabilir miyim?

ihlamurcicegi' Alıntı:
Ben de bir tahtada bu sorun ile karşılaştım.Klavye takıyorum onu da görmüyor.

hocam servis gelip OPS modülünü söküp gitti. Usb girişleri arızalanmış onu değiştirdiler. bir daha olursa ücret alıcaklarını söylediler. servisi arayın bence

Evet f7 f8 algılamıyor. usb girişi arızalanmış bir tahta için servisi çağırmıştık.Ama o tahta ile bu farklı gibi.Onda usb girişleri arızalanmış windows başlıyor anahtar takılmazsa diye saniyeleri sayıyordu.Windows başlama sesi geliyordu. Ama bunda böyle birşey yok. Sadece fatih logosu. Hiç bir tepki yok.Yine aynı problem mi acaba yoksa başka birşey mi?

sadbt' Alıntı:
ihlamurcicegi' Alıntı:
Ben de bir tahtada bu sorun ile karşılaştım.Klavye takıyorum onu da görmüyor.

hocam servis gelip OPS modülünü söküp gitti. Usb girişleri arızalanmış onu değiştirdiler. bir daha olursa ücret alıcaklarını söylediler. servisi arayın bence
Bu "bir daha olursa ücret alacağız" olayı her tahta için ayrı ayrı mı geçerli yoksa bir kere atıyorum A sınıfı için geldiler B sınıfı için geldiklerinde ücret alıyorlar?

İyi akşamlar arkadaşlar.Bu sorun için servisi çağırdım daha önce böyle bir problemle karşılaşmadık dedi. Ama bi araştırayım dedi. Tekrar da dönüş yapmadılar bize.Kaç kere denedim klavyeyi görmüyor. Forumda da baktım konulara ama bir çözüm bulamadım.İmaj atayım diyorum harddiski de görmüyor. Hiç bi şekilde tepki vermiyor yani.

Bu konuya benden başka yazan yok ama yine de ben yazayım belki birinin işine yarar. Farklı bir klavye ile giriş yapınca algıladı ve kendi kendine düzeldi :)

Geri