etkileşimli tahta ders planı çevirimdışı kullanımı

Kodla Büyü

ht2016

Site Gezgini
etkileşimli tahta ders planı çevirim dışı kullanımı için etkileşimli tahta kurulum dosyası tahtalarda nasıl kurulur?

Eba nın içerisinde yeni bir bölüm açıldı. Akademik Destek ... öğretmen olarak giriş yapınca ders planı indirilip çevirim dışı kullanılabiliyormuş fakat henüz etkinleştirilmemiş.

Hizmetiçi eğitim videosunda da okul yönetimine danışın diyor. Kimsenin haberi yok uygulamayı nerden temin edebileceğimizden.

Bu konuyu çözebilen varmı halen bir gelişme yok mu?

dersplanlarını indirmek istiyor öğretmen arkadaşlar okadar aradım nette bulamadım bilen varsa bilgi verirlerse sevinirim.
İndirilen dosyalar .ebakey ve .ebaplan olarak geliyor ama açılmıyor pdf ile aç dediğimizde açmıyor

Bu konuyu çözebilen varmı halen bir gelişme yok mu?

dersplanlarını indirmek istiyor öğretmen arkadaşlar okadar aradım nette bulamadım bilen varsa bilgi verirlerse sevinirim.
İndirilen dosyalar .ebakey ve .ebaplan olarak geliyor ama açılmıyor pdf ile aç dediğimizde açmıyor

Hocam çözüm bulabildiğinz mi? Bizimle paylaşır mısınız?

Okullara akademik destek ve Eba ile ilgili seminerler düzenledik BTR olarak. Dediğiniz uygulamanın şuanda aktif olmadığı üzerinde calışıldığı söylendi. Ne zaman açılacağı ile ilgili bizlerede bilgi verilmedi.

Pardus yüklü akıllı tahtalarda eba akademik destek çevrimdışı uygulamasını çalıştırabilen oldu mu arkadaşlar?

Geri