Etkilesimli tahta adobe reader çalışmayı durdurdu

Kodla Büyü

Serkan2021

Üye
Etkilesimli tahta adobe reader calismayi durdurdu hatasi veriyor. Programi kaldirdim yenisini yuklemeye çalıştığımda ise daha yeni bir sürüm yüklü uyarısı veriyor ve kurulumu iptal ediyor. Çözüm öneriniz nedir?

Teşekkür ederim hocam. Baska bir pdf reader yükledim.
Ben neden kaldirdigimiz programi yeniden kurmaya izin vermiyor onu öğrenmek istedim

Hocam bu hatayı yaklaşık 1 sene önce bütün tahtalar(faz2 win8.1 imaj) vermişti. O zaman Adobe reader programının yeni bir sürümünü yükleyerek sorunu çözmüştük.

Son sürümü yuklemeyi denedim, yariya kadar yuklemeyi yapiyor, sonra hata verip daha yeni bir surum yüklü uyarısı ile iptal ediyor

Etkilesimli tahta adobe reader calismayi durdurdu hatasi veriyor. Programi kaldirdim yenisini yuklemeye çalıştığımda ise daha yeni bir sürüm yüklü uyarısı veriyor ve kurulumu iptal ediyor. Çözüm öneriniz nedir?
Hocam Ben Etkileşimli tahta imajlarımda ,Bilgisayarımda aşağıda linkini verdiğim programı kullanıyorum.Gayet başarılı.Aynı sorun bende de olmuştu.Bu şekilde çözdüm sorunu.
https://www.sumatrapdfreader.org/download-free-pdf-viewer.html

Son düzenleme:
Hocam arama motorundan offline adobe reader diye arattırarak 162 mb lık çevirim dışı ýükleme dosyasını indirip yüklemesini yapabilirsiniz. Online yükleme yaptığınızda malesef hata veriyor.

foxit reader yükleyin hocam. ben onu kullanıyorum ücretsiz

MEB hattında acrobat indirmiyor hocam. Cep internetine bağlayarak kurmuştum idare bilgisayarlarına. Sanırım MEB onuda filtrelemiş.

MEB hattında acrobat indirmiyor hocam. Cep internetine bağlayarak kurmuştum idare bilgisayarlarına. Sanırım MEB onuda filtrelemiş.
Hocamın dediği gibi başta Acrobat ailesi programları dahil olmak üzere antivirüsler dahil birçok program online kurulup güncellenemiyor. Bunun tek çözümü full setup dosyasını indirmek ya da cep telefonu ile bağlanıp oradan kurulum yapmak.

Tavsiye olarak, eğer sadece pdf dosyalarını okumak için kullanacaksanız Foxit Reader kullanın hem sisteminizi yormaz hem de kurulumu kolay ve boyutu küçük. Ben senelerdir kullanırım daha sıkıntı yaşamadım.

Geri