etapadmin şifresi

Kodla Büyü
Bu ne saçmalıktır, anlamıyorum. Parolaları ben de biliyorum, paylaşıyor muyum? Kurumsal eposta ile istenilmesini boşuna mı düşünmüşler? Madem paylaşıyorsun, kredi kartının tüm bilgilerini paylaşıver de biz de istifade edelim. Aynı şey nasıl olsa

Bu ne saçmalıktır, anlamıyorum. Parolaları ben de biliyorum, paylaşıyor muyum? Kurumsal eposta ile istenilmesini boşuna mı düşünmüşler? Madem paylaşıyorsun, kredi kartının tüm bilgilerini paylaşıver de biz de istifade edelim. Aynı şey nasıl olsa
Yukarıda verilen şifreleri denedim fakat Etap Yetkili şifresi yanlış (ya da bizim okulumuzdaki tahta ile uyumlu değil) acaba sizdeki farklı ise 745822@meb.k12.tr adresine yollayabilir misiniz? Teşekkürler.

Ne şifreymiş arkadaş!

Bunun başka bir yöntemi yok mu? Şifresiz kurulup, kuran kişi sonra kendi şifre koyamıyor mu?

Bilmediğim için soruyorum, yanlış anlaşılmasın.

Ne şifreymiş arkadaş!

Bunun başka bir yöntemi yok mu? Şifresiz kurulup, kuran kişi sonra kendi şifre koyamıyor mu?

Bilmediğim için soruyorum, yanlış anlaşılmasın.

Pardus'un ilk kurulumunda siz belirliyorsunuz ama hazır imajlarda maalesef başka bir çözüm yok.

şifreyi aldıktan sonra
konsolda
sudo passwd etapadmin <emter> (mevcut şifreyi girersiniz sonra yeni şifre yeni şifre)
diyerek istediğiniz şifreyi koyabilirsiniz
İnternette pek çok yerde şifreyi gördüm. Sanırım en iyisi bu şifreyi hemen değiştirmek olacak. Teşekkürler hocam

buradaki işlemleri yap.root şifresini değiştir.sonra ögretmen hesabına gir.
$sudo su root
şifre : yaptığın şifreyi gir.
#passwd etapadmin
yeni şifre gir
tekrar aynı şifreyi gir
bu kadar....

Ben de alabilir miyim lütfen.
pinarogrt07@gmail.com
Bende etab yetkili şifresi alabilirmiyim acaba? muhammedalidal99@gmail.com @bbayer
Merhaba, ben de rica edebilir miyim şifreleri? sultangaziataturkmtal@gmail.com

Sayın hocalarım, lütfen kurumsal eposta adreslerinizi bana ulaştırabilir misiniz?

veya

Kurumsal eposta adreslerinizden eposta yoluyla bilgi@pardus.org.tr adresinden de isteyebilirsiniz.

Merhaba faz3 arçelik tahtalarımız var. Bazı uygulamaların güncellenmesi gerekiyor. Admin harici yapılamıyor. Kısıtlı mod, öğretmen, etap yetkili kullanıcıları var. Etapadminin şifresi gerekiyor. Gönderebilir misiniz? Fatihdemir2538@gmail.com.

sayın hocalarım okulumuza faz 3 tahtalar geçen ocak ayında yeni takılmış. bu yıl formatör olarak atandım okula. rica etsem
etap pardus şifrelerini gönderebilirmisiniz.
şimdiden teşekkür ederim.
öğrenci/öğretmen/etapadmin olarak üç girişle açılıyor tahtalar. etabadmin olarak açılmıyor.
bir de pardus oalrak ilk defa kulanıyorum akıllı tahtaları, o nedenle üzerinde etap ın hangi sürümü yüklü nasıl görebilirim.
yesimyurtturk@gmail.com

merhaba kurumumuz yeni ve henüz mail adresleri temin edilebilmiş değil

arçelik faz kaç bilmiyorum pardus etap işletim sistemli et ler var. etapyetkili şifresini ben de alabilir miyim?

Geri