etab 5 tarih ve saat ayarı

Kodla Büyü
okullarda öğretmenlere dağıtılan etab5 lerde tarih ve saat ayarı nasıl yapılıyor. Malum kış saati uygulaması kalkınca bu tabletlerin saati 1 saat geri kaldı.

Şu an yapılamıyor, bir güncelleme gelirse yapılabilir hale gelecektir. Bekleyip, göreceğiz.

Şu an güncelleme geldi. Tablet sormadan 3 kere kapanıp açılarak güncellemeleri yükledi. Tarih saat düzeldi.

benimki baya bi açıldı kapandı ama hala değişen birşey yok. update_etab5_442_93_16.zip dosyasını cache klasörüne indirip indirip yüklüyor. Yeniden başlıyor. Tableti kullanamıyorum. 1 saattir böyle. en az 30 defa indirdi.

adeministrator' Alıntı:
benimki baya bi açıldı kapandı ama hala değişen birşey yok. update_etab5_442_93_16.zip dosyasını cache klasörüne indirip indirip yüklüyor. Yeniden başlıyor. Tableti kullanamıyorum. 1 saattir böyle. en az 30 defa indirdi.
benimde 2 saattir kapanıp açılıyor. update dosyasını sürekli indirip duruyor.

Burada anlattım. Kendi tabletimde denedim oldu. Ancak başka bir öğretmen veya öğrenci tabletinde denemedim. Umarım sizin de işinizi görür.

selim44' Alıntı:
adeministrator' Alıntı:
benimde 2 saattir kapanıp açılıyor. update dosyasını sürekli indirip duruyor.

Güncelleme geldi.aynı durumdayım.sizinki ne oldu bir çözüm var mı?

Arkadaşlar tableti resetleyin düzelecek yeniden başlatma işi. Maalesef reset atmadan düzgün yüklenmiyor gönderilen rom.

Selamün aleyküm, update_etab5_442_93_16.zip bahsedilen bu güncellemeden dolayı tablet sürekli yeniden başlayıp duruyor. resetledim, orjinal rom unu yükledim yine aynı, bu sorun nasıl düzelir sayın hocalarım.

aynı şekilde sürekli update_etab5_442_93_16.zip diye dosya indirim güncelleme yapıyor sürekli tekrarlanıyor tablet wifiyi görür görmez lütfen acil yardım

xdiyar47' Alıntı:
aynı şekilde sürekli update_etab5_442_93_16.zip diye dosya indirim güncelleme yapıyor sürekli tekrarlanıyor tablet wifiyi görür görmez lütfen acil yardım

Hocam elinde e tab 5'lerin ilk dağıtıldığı dönemdeki rom varsa o romu yükle açılıp kapanma problemi çözülüyor.

Geri