ET Koruma Programı

Kodla Büyü

saaf

Aktif Üye
Daha önce Windows 7 ve vista için toolwiz time freeze kullanıyordum çok yavaşlatmıyordu..

şu anda windows 10 için toolwiz time freeze ve restore rx kullandım ikisi de aşırı yavaşlattı bilgisayarı... toolwiz windows 7 nin çökmesine sebep oluyor bir de..

bt sınıfında ve tahtalarda bu koruma işini nasıl çözüyorsunuz ... korumasız olunca herhalde bt sınıfını haftada bir yenilemem gerekir... tahtaları düşünemiyorum bile...

Hocam bizim akıllı tahtalarda Windows 7 var ve ben timefreeze kullanıyorum. Varlığı ve yokluğu dahi hissedilmiyor. Windows 10'u yavaşlatması için bir sebep göremiyorum. İlginç geldi.

hocam ben kendi sınıfımdaki ET de shadow kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok gereken dosyaları D ye atıyorum. Diğer sınıfların bazılarında var bazı hocalar masaüstüne klasör oluşturdum dosyalarınızı buraya atın dıyorum ama ne hikmetse hocam dosyalarım kaydedilmiyor diye geldikleri için onlarda hiç bir koruma programı kullanmıyorum. Flashlarını temizledim sıkıntı olursa 5 dkda acronis yapıyoruz..

Misugi' Alıntı:
Hocam bizim akıllı tahtalarda Windows 7 var ve ben timefreeze kullanıyorum. Varlığı ve yokluğu dahi hissedilmiyor. Windows 10'u yavaşlatması için bir sebep göremiyorum. İlginç geldi.

ben de 3-4 sene kullandım windows 7 de en son kurduğum 2 tahtada çökünce yeniden kurmaya korktum.. restore rx kurup diğer hesabı sınırlı kullanıcı yaptım sanki daha iyi çalışıyor... ama windows 10 a hiçbir çözüm bulamadım...toolwiz d restore rx de çok yavaşlattı.

zeybekdiyari' Alıntı:
hocam hem pc lerden (win 7) hem de tahtalarda (win 10) shadow user kullanıyorum

btnotlari' Alıntı:
hocam ben kendi sınıfımdaki ET de shadow kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok gereken dosyaları D ye atıyorum. Diğer sınıfların bazılarında var bazı hocalar masaüstüne klasör oluşturdum dosyalarınızı buraya atın dıyorum ama ne hikmetse hocam dosyalarım kaydedilmiyor diye geldikleri için onlarda hiç bir koruma programı kullanmıyorum. Flashlarını temizledim sıkıntı olursa 5 dkda acronis yapıyoruz..

shadow user programının ücretsiz versiyonu yoktur herhalde? ben korsan kullanmıyorum(hiçbir şekilde)

Geri