ET FAZ 1 WİN 10 HAFİFLETİLMİŞ KENDİ İMAJIM

Kodla Büyü
Hocalarım bu win10 imajını faz1 tahtaya kurdum . Sadece bir problem kaldı o da açılışta oluyor. Tahta fatih ekranını geçiyor, Starting acronis loader ekranı geliyor bu ekranı da geçtikten sonra aşağıda paylaşmış olduğum ekranda kalıyor. Fişi çekip kapatıp ya da ctrl+alt+delete tuşlarına basıp yeniden başlattıktan sonra bu kez hiçbir sorun olmadan normal bir şekilde açılıyor. Bu ekranda kalmasının nedeni nedir ?

Ekli dosyalar

• 20171109_124948.jpg
    20171109_124948.jpg
    120.3 KB · Görüntüleme: 61
Hocalarım bu win10 imajını faz1 tahtaya kurdum . Sadece bir problem kaldı o da açılışta oluyor. Tahta fatih ekranını geçiyor, Starting acronis loader ekranı geliyor bu ekranı da geçtikten sonra aşağıda paylaşmış olduğum ekranda kalıyor. Fişi çekip kapatıp ya da ctrl+alt+delete tuşlarına basıp yeniden başlattıktan sonra bu kez hiçbir sorun olmadan normal bir şekilde açılıyor. Bu ekranda kalmasının nedeni nedir ?

hocam hiç karşılaşmadım bu sorun ile. Bende yaklaşık 28 ET vardı hiçbirinde sorun çıkmadı. Sorun çıkan arkadaşlar var ise imajı yenileyeyim. Eğer sadece sizin sistemde arıza çıkıyor ise donanım değişikliği (Ekran kartı) olabilir diye düşünüyorum. Ekran kartı derken versiyonunu kastdettim. Belki benim kurduğum versiyon alt versiyon olabilir.

Hocam 6 tane faz1 im var okulda denediklerimin hepsi açılışta bu ekranda kaldı. Size zahmet alt versiyonu yerine bi de ekran kartının diğer versiyonunu yükleyip imajı tekrar paylaşsanız. Kolay gelsin hocam.

page-2
Nasıl hocam güzel ısıtıyor mu tahta :)

Sayın hocam emeğinize sağlık. clonzilla imajını atabilirseniz tadından yenmez. Birde win7 den sonra win10 imajı ilk kurdum fakat etkinleştiremedim. Sürekli hata veriyor.

Geri