eskişehir'e tayin isteyecekler buraya...

Kodla Büyü
82 puanla önce eml ler, sonra hem ler, sonra düz liseler, sonra ilköğretimleri yazcam. ama görüyorum ki bu puanla hayal eskişehir :)
5 yıldır çpl ve ilköğretimin kahrını çekiyorum mecburi hizmet bölgelerinde, sırf mecburi hizmeti tamamlayıp rotasyona uğramadan eskişehir merkeze gidebilmek için. Ama geçen yıllarda atananlar bizim çalıştığımız yerlered aha gelmeden yerleştiler eskişehire ne diyeyim düşünüp taşınmadan karar alanlara... Hayırlısı olur inşaallah...

Eşim Eskişehir'e gidelim diyor ama kontenjan düşük. bende tek okul yazacam 1.Tercih Yunus Emre İ.Ö.O maksat Muhabbet olsun

Arkadaşlar elektronik mezunları meslek liseleri açılmış. Öle olunca herkesin şansı azaldı. Bu nasıl bi adalet. Madem bilgisayar öğretmeni olcaklardı neden elektronik okudular.

arkadaslar basvurular bittiğine göre herkes kac puanla hangi yerleri yazdıgını söyleyyebilir. e azından ilk beş tercihleri

Türk Telekom güzel okuldur en son fiber optik kablolu internet ağı kurulmuştu 2005te . Otobüste vardı sanırım merkezden. Eskişehir merkezin her yeri güzeldir. Ama kiraları ve suyu pek güzel değil.

evet hocam iki senedir zulmediyorlar resmen. bebeğim bakıcılara kalacak yine, yazıklar olsun bizi bu hallere düşürenlere....

hocam siz geçen yıl nasıl gidemediniz sanki 100 gibi bir puanınız vardı.yakın yerleri bari yazsaydınız. 3 kontenjanla zor. zaten onlarda tef li olur. malum onlar eski öğretmen ve puanları epey var..

3 kontenjanın kaçı ilköğretim kaçı meslek lisesi o da önemli.

gecen sene eskişehir istedim olmadı denizliye geldim....Burada 3 yıl dolunca eskişehir yazmaya başlayacağım tekrar.

hocam ben 101 olacak diye beklerken 91 de kaldı. yanlış hesaplanmış bu formatör görevlendirmeleri ayrı hesaplanıyorya, iki kere mi puan vermişler ne. neyse bu sene de aylıksız izinden dolayı 6 puan kesildi. rapor almayım devlete haksızlık etmeyim dedim ama devlet bize haksızlık etti yine.2 aydan 6 puan kestiler. zaten bu 3 kadroda hiç ümidim yok.dediğiniz gibi teflilerin puanı daha yüksek. hayırlısı artık diyecek sözüm kalmadı....

Madem 3 kontenjan var, ben boşuna tayin isteyip sistemin kafasını karıştırmayayım. :puhaha:

:puhaha: :puhaha:

Eskişehir'de çok okul açmışlar.

Ekli dosyalar

• sifir_1245339000.jpg
    sifir_1245339000.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 2,215
atmega16' Alıntı:
Bu sene yine yeniden ESKİŞEHİR 106 puan tef tüm meslek liseleri tek il tercihi olacak

hocam eskişehirden meslek ve ortaokul neler açıldı paylaşır mısın? Bir de yine geçen sene ki gibi il dışı kontenjan mı uygulanacak yoksa az sayıda mı okul açılacak?

Eskisehir.meb.gov.tr adresinde il içi başladığında normlar verildi orayı inceleyebilirsiniz.ama merkezde açık okul yok gibi.

ben de seneye eskişehiri istemeyi düşünüyorum. 88 puanım olacak. sizce bu puanla gelir mi bana?

Geri