ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
slm bende osmangazi üniversitesi böte de okuyorum kısmetse 2009 mezunlarından olacam :roll:

osmangazi mezunları hepinize Eskişehir den selamlar

Herkese Çok Selamlar

Arkadaşlar hepinize çok selamlar. Beni tanımayanlar için 2004 mezunu Serkan ATABEY. Burada sizleri görünce o eski günleri hatırladım. Günler çok çabuk geçiyor. Hepinizi Fethiyeye beklerim. Fethiyeden yazın kocaman bir tekne kiralayıp bir mavi yolculuk yapabiliriz. Başımızda da Selo Kaptan :D . Neyse bu sadece bir fikir. Ama yinede bir düşünün. HEpinizi çok özledim. Görüşmek üzere hoşçakalın.

hepinize merhaba arkadaşlar. bende 2006(2007 olacakken) mezunuyum. siteyi daha yeni buldum. :lol: Ben Mustafa KARATAŞ. tekrardan hepinize merhabalar.

işte görüldüğü gibi eskişehir osmangazi üniversitesindeki böte böyle kopuk malesef. üniversitede öyleydi değil mi :(

mkaratas' Alıntı:
işte görüldüğü gibi eskişehir osmangazi üniversitesindeki böte böyle kopuk malesef. üniversitede öyleydi değil mi :(
Neye dayanarak kopuk olduğunu söylüyorsun?Belki de kopukluk sendedir :oops:

musa güngör 2005/3 selam değerli arkadaşlarım. nevşehire beklerim sizleri. serkan hocamız tekne turu yaptıracak. nevşehire gelirseniz balon turu yapabiliriz.

merhaba esogü böte-2 den güler sanırım buarad bizden kimseler girmiyor buraya.siteyi çok beğendim aradığım bir sürü şeye ulaşabildim yapanların ellerine sağlık:):)

Bende 2009 mezunuyum. Eskilerden beni hatırlayan yoktur; çünkü okula hiç gelmedim diyebilirim.

Geri