Eskişehir Norm Fazlası

Kodla Büyü

designbote

Üye
Eskişehir norm fazlası atama duyurusu yapıldı.

http://eskisehir.meb.gov.tr/www/norm-kadro-fazlasi-ogretmenlerle-ilgili-duyuru/icerik/377

ekler verilin adreste bulunmaktadır. bilişim tek. alanında daha önce belirtilen okullar dışında bir gelişme yok.(norm güncellenmesi olmadığı için bu normal)

resen atama konusu muallak. daha önce birkaç arkadaş il milli eğitim müd. gittiğimizde ilgili şube müdürü bu sene resen atama yapmayacaklarını(il merkezi dışında odunpazarı ve tepebaşı) söylemişti, farklı bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

Zaten merkezde üç okul açık, biri anadolu lisesi,ikisi meslek lisesi..

Resen atamayı engellemek için başvuru yapmamız mı gerekiyor, yoksa hiç başvurmamız mı? Ya da her koşulda istedikleri zaman bu atamaları yapabiliyorlar mı? Kafam çok karıştı, lütfen birisi aydınlatsın?

eskişehirde durum baya karışık heralde 40 fazlalık 11 açık.Allah kolaylık versin.designbote hocam resimden gördüğüm kadarıyla gökhan hocam siz olmalısınız.

Bizim atanamayacağımız okullar açık görünüyor. Ben tercih yapmaya kalksam yazabileceğim okul yok ilçelerde var. Orayada gitmek istemiyorum.

Arkadaşlar resen atama olması ihtimaline göre bir itiraz dilekçesi yazacak mısınız?

aysegul_' Alıntı:
Zaten merkezde üç okul açık, biri anadolu lisesi,ikisi meslek lisesi..

Resen atamayı engellemek için başvuru yapmamız mı gerekiyor, yoksa hiç başvurmamız mı? Ya da her koşulda istedikleri zaman bu atamaları yapabiliyorlar mı? Kafam çok karıştı, lütfen birisi aydınlatsın?

Ben de aynı durumdayım. Atama tercihi yapmayı düşünmüyorum ama resen atama ihtimaline karşılık da önlem amaçlı bir dilekçe vermek istiyorum bu konuda bilgisi olan ve ne yapacağına dair bilgilerini paylaşmak isteyen arkadaşların tavsiye ve önerilerini bekliyorum.

eskişehirde durum baya karışık heralde 40 fazlalık 11 açık.Allah kolaylık versin.designbote hocam resimden gördüğüm kadarıyla gökhan hocam siz olmalısınız.

hayır hocam ismim yasin benzerlik oldu galiba

arkadaşlar bu norm durumu 1 ay önce falan gündeme gelmişti o zaman eğitim sen. web adresinde bir dilekçe vardı onu yazabiliriz.

ben terceih etmeyeceğim. (zaten merkezde tercih edebileceğimiz bir okul yok evrakları da boş oloark imzalayıp okul onayından sonra ile götüreceğim.)

Arkadaşlar ben dilekçemi hazırladım. Bugün okula vericem. Tercih yapmıyorum. Zaten yazabileceğim 3 okul var. Onlar da ilçelerde. O yüzden tercih yapmıyorum ama resen atamaya karşı önlem için de dilekçemi yazdım.

Ekli dosyalar

• norm fazlası dilekçe.rar
    6.7 KB · Görüntüleme: 48
ben dilekçe falan yazmadım tercihte de bulunmadım, zaten kadromun bulundugu okulda da değilim, malum liselerdeyiz... sendikadan da mesaj gelmişti, istediğiniz okul varsa yazın ama kesinlikle norm fazlasıyım diye ilçeleri yazmayın diye... bakalım ne olacak

Geri