ESKİ OKUL SİTESİNE ULAŞMAK İÇİN(ftp bilgileri)

Kodla Büyü

elrond

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
iyi günler arkadaşlar aşağıdaki adımları uyguladıktan sonra https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php#t2 adresine girin ve "ftp şifremi unuttum" deyin. ardından eski sitenizin adresini ve yeni kurum kodunuzun mail adresini yazın...10 dk sonra yeni kurum kodlu mail adresinizin kutusunu kontrol edin. eski sitenizin ftp şifresi gelecektir... bu şekilde eski sitenize ulaşabilir ve dosyalarınızı yedeğini alabilirsiniz...
1- (0312) 413 12 03 veya 04 numaralı telefonları arayın...
2- telefona çıkan yetkiliye derdinizi anlatın...
3-..ve çayınız hazır ...

kolay gelsin...

NOT: ADMİN arkadaşlardan ricam bu başlık bir süreliğine sabit kalırsa bu problemi yaşayan arkadaşların çözüme ulaşması kolay olur...

teşekkürler hocam,
sağolun....

Daha bugün konuştum ben de Nuray hanımla başka bir mevzu üzerine. İyi insan lafının üstüne :)

elrond' Alıntı:
iyi günler arkadaşlar aşağıdaki adımları uyguladıktan sonra https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php#t2 adresine girin ve "ftp şifremi unuttum" deyin. ardından eski sitenizin adresini ve yeni kurum kodunuzun mail adresini yazın...10 dk sonra yeni kurum kodlu mail adresinizin kutusunu kontrol edin. eski sitenizin ftp şifresi gelecektir... bu şekilde eski sitenize ulaşabilir ve dosyalarınızı yedeğini alabilirsiniz...

hocam olmuyor, sisteme kayıtlı olan mail adresi ile uyuşmuyor diyor, eski hoca da yok piyasada şifreyi alayım, ne yapmalıyım?

hocam bahsettiğim adımlarda nuray hanıma söyleyin yeni okul email adresine göndersinler...o zaman sorunun çözülür

Geçtiğimiz günlerde bu yazıyı okumuştum görevlendirmeler yapılınca ihtiyaç oldu sabahtan beridir arıyordum sonunda buldum hem güncel olsun hem de bir yazım yer alsınki ilerde tekrar ihtiyaç olursa iletilerimden kolay bulayım .
Bu arada arkadaşlar yeni okul siteleriniz için çok emek sarf etmeyin nuray hanım ile görüşmemde hocam il ve ilçelerinkine benzer şablon hazırlıyoruz ilerleyen günlerde bütün okullar aynı şablona dönücek dedi

GÜNCEL GÜNCEL

şu şifreyi bulan ark nasıl buldu ya herkes tşk etmiş bildiğim kadarı ile panele girmeden güvenlik sorusu oluştrulamaz

Geri