eski nişanlınızın başkası ile nişanlandığını öğrenirseniz ne

Kodla Büyü
eski nişanlımın yeni nişanlısına giderim kızı brak derim.oğlum bak git derse kemerimi çıkartır yere vururum ve sırtına vuriyim mi diye sorarım..

Allah sabır versin ama fazla takma hocam sonuçta olacağı bu yani sende evleneceksin...

hocam zaman her şeyin ilacı ve insan o kadar sabırlı bir varlık ki Allah yaşayanlara uzun ömür versin ama Anne ve Baba acısına bile alışıyor insan... İlk zamanlar hep zordur... zamana bırak...

ercool' Alıntı:
eski nişanlınızın başkası ile nişanlandığını öğrenirseniz ne hissedersiniz?

405433_230566083699925_107578349332033_491073_146934055_n.jpg

ZATEN ORTADA ayrılacak kadar sorun varsa ki varmışda ayrılmışsın, kafan şimdi rahat olmalı. Çünkü devam etseydin sorunların ona katlanacaktı ve şu ankinden kat kat fazla acı çekecektin.
sporda :önümüzdeki maçlara bakalım derim mağlubiyetleri çok kafaya takmadan , borsada: zarardan kar ettik diyelim ve
ve hayat devam ediyor hacı:
daha ne hatunlar çıkar karşına ne kavgalar eder sever sevilirsin...

bende yeni ayrıldım sayılır 1 ay oldu.ilk başlarda çok zorlandım ama her geçen gün ayağa kalktığımı hissettim.ama onun hayatına başkası girerse nasıl olurum bilmiyorum.genelde unut gitsin derler ama birde nasıl unutacağımızı söyleseler daha iyi olacak.konuyla tam alakalı olmayacak ama yinede yazacam.bu konuda kadınlar erkeklerden daha güçlü.erkeklerin adı çıkmasına rağmen kadınlar ayrılık dönemini daha çabuk atlatıyor

Giden gitmiştir ve gittiği gün bitmiştir.Takma kafanı hocam,onu düşünmek sadece acıtır o yüzden hiç düşünme derim....

bu arada ben ilk başlarda dine yöneldim namaz kıldım dua ettim iyi geldi.tavsiye ederim sanada.unutma Allah sabreden kullarını sever

nişanı atan bensem takmam, oysa üzülürüm.. yani bunun ötesi farklı bir düşünce yada cevapmı varki sordunuz..

Nişanlanmışsa takmayı bırakın ismini bile anmaya değmez.Bir şey bitmişse bitmiştir ilerisi olmamalı....

onunla birlikte olsaydım şu an yine mutlu olamıcaktım die düşünürdüm ve teselli olmaya çalışırdım ama canım da sıkılırdı çünkü o mutlu ve ben ne zaman mutlu olucam yoksa olamıcam mı endişesi olurdu bunu da dua ederek, hayatı yeniden keşfetmeye tadını çıkarmaya çalışarak, çevremde farketmediğim şeyleri farketmeye çalışarak atlatmaya çalışırdım başımı kuma gömüp canımı sıkmanın hiç bir anlamı yok.. ne can sıkıcı olaylar günler geçiyor elbet bugün de geçecek mutluluğu yakaladıktan sonra ha A şahsı ha B şahsı...

sanırım bu üzüntünüz sizin bir kız bulup nişanlanmanıza kadar devam edecek. Elinizde değil çünkü..

ozanturk' Alıntı:
http://www.uzmantv.com/eski-sevgili-ile-arkadas-kalinmali-mi
http://www.youtube.com/watch?v=qsvqyneRWMk
http://video.mynet.com/ofelya_10/CIHAT- ... I/1007432/

İLLİSİON

Eski bir sevdadan kurtulmuşum;
Artık bütün kadınlar güzel;
Gömleğim yeni,
Yıkanmışım,
Tıraş olmuşum;
Sulh olmuş.
Bahar gelmiş.
Güneş açmış.
Sokağa çıkmışım, insanlar rahat;
Ben de rahatım.

(Orhan Veli Kanık)

iyi gelir..
http://www.youtube.com/watch?v=o0T8mfouZkI

Hocam inş. unutur ve güzel denizlere yelken açarsınız. Benim çok sevdiğim bir söz vardır: Her son yeni bir başlangıçtır. Bence sizde böyle düşünün ve iyi şeyleri düşünün, sıkmayın canınızı.

ercool hocam 6 aylık bir dönemden sonra mart ayında nişanlandım 15 gün sonra bitirdim. İşin içinde nişan var aşk var ve aileler bir araya gelmiş sorumluluklar çoğalmış. Çok pişman oldum onu bırakmak zor oldu tabi. Sonra tekrar toparlamaya çalışsam mı derken fark ettimki bu iş olmayacak uzatmanın bir anlamı yok. İLK KARARLAR HER ZAMAN DOĞRUDUR. 30 yaşına gelip büyüyememiş bir erkeği büyütemeyeceğimi fark ettim kendi düzenini kuramamış bir erkeği toparlamanın benim görevim olmadığını fark ettim. Karşınızdaki insan neyse odur değişmez. Şimdi gelelim sizin konunuza nişandan geri dönmüşseniz ortada mutlaka küçük olmayan problemler vardır. Çözebilseydiniz zaten o zaman çözerdiniz. Nişanlıyken çözemediğiniz problemleri şu an çözmeniz mümkün değil ki zaten başka birisi ile birlikteymiş. Bence kafanızı dağıtın aklınızı dolu tutmaya çalışın. Çünkü aşk çok değişik bir şey. bir insana mantıkla aşık olamazsınız ve mantıkla unutmanız imkansızdır. Burada mantık aramayın bence kendinizi iyileştirmeye çalışın. En güzel çözüm yeni kalp kıpırtılarıdır size yeni aşklar öneriyorum ...

Bir şey olmuyorsa daha iyisi olacağı için olmuyordur emin olun :wink:

Zaman diyorlar ya hani , unutturmayacak

http://www.youtube.com/watch?v=-Rmte4x_MQw

sordum sual ettim dedi nişanlı

garibanaım o yari unutamadım ....

deli gönlüme söz geçiremedim

geceler boyunca uyuyamadım

BİZİM ŞER BİLDİKLERİMİZDE BİR HAYIR, HAYIR BİLDİKLERİMİZDE DE ŞER VARDIR.... Rabbim neler çıkarır karşınıza, daha ne güzel günleriniz, ne güzel bir nişanlınız olur inşallah...

size önerim kesinlikle radyodan, müzikten uzak durun... film, dizi izlemeyin... eski nişanlınız yüzünden epeydir arayıp soramadığınız dostlarınızı arayın onlarla açık havada zaman geçirin.. piknik yapın.. halı saha maçları düzenleyin.. yine eski nişanlınız yüzünden halini hatrını soramadığınız ailenizle bolca zaman geçirin... bi kırtasiyeye girin.. eğlenceli, mizah kitaplarından alın.. bi de dua kitabı alın... Rabbim bunca zaman dünyalık bi sevda için zamanımı harcadım... bundan sonrası için bana akıl fikir ver diyin.. ve en doğru kişiyi en tez zamanda karşınıza çıkarması için dua edin... :)

fercanx' Alıntı:
eski nişanlımın yeni nişanlısına giderim kızı brak derim.oğlum bak git derse kemerimi çıkartır yere vururum ve sırtına vuriyim mi diye sorarım..

İşte aynen bu :)

Hocam şaka bi yana "yapacak bir şey olmadığında, en iyisi, hiçbirşey yapmamaktır"

Geri