eskişehir'e tayin isteyecekler buraya...

Kodla Büyü

seraydın

Aktif Üye
arkadaşlar eskişehir'e kaç puanla tayin isteyeceğiz? benim 100 küsür olacak eskişehir merkez istiyorum.

hayırlı olsun atanacak arkadaşlara ben bir sene daha beklicem çok az almışlar 58 tane okul öncesi alanlar 2 tane bilişim teknolojisi alıyorlar insaf anlamak çok zor zaten 58 kişi istemez eskişehiri düşünen bunu yapmaz. hayırlısı olsun...

190 puanım var acaba Eskişehir il sınırlarında dağ başı ilçelerinden biri açılır mı? Eskişehir merkez öğretmenler için ütopya

Eskişehirli' Alıntı:
190 puanım var acaba Eskişehir il sınırlarında dağ başı ilçelerinden biri açılır mı? Eskişehir merkez öğretmenler için ütopya

hocam bu puanla sen TEF mezunusundur. dağ başı ilçelerde falan da meslek lisesi bulmak zor olur zaten :) ilköğretim ya da düz liseye de geçmezsin. merkezde de kimbilir 2 okulun 2side teknik okul olmaz..

ya arkadaşlar geçen sene kaç okul açılmıştı bilen varmı. merkezden 5-6 tane hatırlıyorum ama. 2 çok az moralim çok bozuldu. keşke geçen sene isteseydim.bu ülkede hiç bir şeyi ertelememek gerekiyomuş. ne zaman ne olacağı belli değil. hepimiz için hayırlısı olsun bakalım.

benim de ümitlerim suya düştü :( puanım tam 100 ama il dışı 2 tane alınacak. 120 puanlı ve 100 küsür puanlılara şimdiden hayırlı olsun

Eskişehire yerleşen yerleşti. geçen sene, önceki sene ilk atamalarda birsürü öğretmen aldılar. şimdi onlar oldukları yerde kalacaklar biz de uzaktan uzaktan acaba, olur mu diyeceğiz.
geçen sene o kadar kişi merkezde göreve başlamışken bu sene açılacak olan kadrolar sadece meslek lisesi olur eğer merkezdeyse, ya da uzak ilçelerde ilköğretim olur.

Arkadaşlar 121 puanda benim var. bende meslek lisesi yazayım demiştim yalnız korktum 4 senedir küçücük bir ilçedeyim 1,5 sene ilköğretimde 2,5 senedir lisede idareciyim. ne dersininiz meslek lisesi hususunda...

Körelmemek istiyorsanız yazın sayın hocam. İdarecilik hoşunuza gittiyse bilemem tabiki de, İÖ de BT öğretmenliğinin hiç tadı tuzu yok.

arkadaşlar eskişehiri isteyenlerden ses yok artık. ne yaptınız? kim kaç puanla nereyi istiyor? ben böte mezunuyum. 100 puanım var. sadece ilköğretimleri isteyebilirim. ölü tercih yapmak istemiyorum. 100 küsür puanlı arkadaşalr meslek lisesi mi isteyecek açık var mı? ben onları göremiyorum. buradan haberleşelim

ARKADAŞIM BEN ENDÜSTRİYEL SANATLAR MEZUNUYUM GAZİ 121 PUANIM VAR... OKULLARI İNCELİYORUM MESLEK LİSESİ YAZACAM ÇÜNKÜ 50-75 ARASI MAAŞIMDA FARK OLUYOR DAHA ÖNCE MESLEK LİSESİNDE ÇALIŞTIM 2002-2006 ARASI SONRA İLKÖĞRETİM VE ÜZ LİSELERDE ÇALIŞTIM 12 AYDA YAKLAŞIK 800 TL EDİYO... BU ARADA HALK EĞİTİM MERKEZLERİNİDE DÜŞÜNMÜYO DEĞİLİM..... BAKALIM HAYIRLISI CUMA GÜNÜNE KADAR BEKLEMEDİYİM....

mrb arkadaşlar. herkes kaç puanla hangi okullu yazacaksa belirtirse hiç kimse ölü tercih yapmaz. Teşekkürler

Evet arkadaşlar puanlarımızı ve tercih edeceğimiz okulları yazarsak iyi olur ölü tercih yapmayız.

Ben ilköğretim ve meslek lisesi arasında kararsız kaldım.

türk telekom eml de çok uzakmış şehir merkezine :cry: organize sanayideymiş

Geri