eşimin tayini çıktı.... İSTANBUL...

Kodla Büyü
Re: tayinimiz belli oldu....

esra34' Alıntı:
Esenler,bayrampaşa, bağcılardan uzak durun hocam... Ben esenlerde 4 yıl görev yaptım...
bence de. Bağcılar, Küçükçekmece yazmayın. Başakşehir siteler falan tamam da, hem çok uzak hem de kiralar çok uygun değil bence. Büyükçekmece uzak ama güzel deniliyor. Memnun değilim İstanbuldan, Allah yardımcınız olsun.

Not: hala başlığı değiştirebilirsiniz hocam. İl dışı tayinler sanıyoruz konuyu.

Re: tayinimiz belli oldu....

glimmer' Alıntı:
ev kiraları nasıl arkadaslar benm bebişim var 1,5 yaşında ben iistiyorum ki biraz mahalle ortamı olsun bahçeli evler falan var mı öyle bi semttt
çok sevindim
hayırlı olsun
kartala gelin hocam hatta bizim siteye :) bahçeli parklı :)

arkadaşlar pendik demiş ama şaşırdım!!herkes pendikten kaçıyor ya!

anadolu yakasında maltepe,kartal,ataşehir,beykoz iyidir hocam..
avrupa yakasında sarıyer,beşiktaş,bahçelievler..

istanbulda ortalama kiralar 500-600 cıvarı olabiliyor...daha aşagı zor ama daha yukarısı mumkun:)

pendik,tuzla,sultanbeyli kesinlikle onermem...

glimmer' Alıntı:
ciddi misinizzz
ben tam öyle biyer arıyorum. ne kadar hocam kiralar
bana dedin sanırım :)
kiralar giriş katlar 650 üst katlar 750
güvenlik, bahçe düzenlemesi var, güzel bir parkımız ve iyi bir aile ortamı var komşuluk çok güzel
girişlerde üst katlarda 3+1, üst katlar daha büyük dış cephelerde yalıtım var, yerden ısıtma beklerim hocam sizi buraya :D

seldabal' Alıntı:
glimmer' Alıntı:
ciddi misinizzz
ben tam öyle biyer arıyorum. ne kadar hocam kiralar
bana dedin sanırım :)
kiralar giriş katlar 650 üst katlar 750
güvenlik, bahçe düzenlemesi var, güzel bir parkımız ve iyi bir aile ortamı var komşuluk çok güzel
girişlerde üst katlarda 3+1, üst katlar daha büyük dış cephelerde yalıtım var, yerden ısıtma beklerim hocam sizi buraya :D

evet selda hocam size dedim... ayyy cok isterim yaaaa

Bağcılarda görev yapıyorum kesinlikle önermem! Bu yıl bizim okuldan kaçabilen kaçıyor çünkü! Hem öğrenci, hem mahalle, hem yönetim 3'ü bir arada anlayacağınız.
Başakşehirde oturuyorum. Gerçekten yaşanacak bir yer fakat her şey çok daha pahalı!
Bahçelievleri seçebilirsiniz. Okullar ve semtler güzel buna rağmen çok güzel puanı var! Bağcılar doğu hizmeti sayılmazken bahçelievler sayılıyor.
Kolay gelsin inş güzel bir okul, güzel bir ev nasip olur.

üniversitenin ilk yılları küçükyalı tren yolunun sahil tarafında kalmıştım. tamamen yeşillikler içinde hep bahçeli evler vardı. çok güzeldi. 2-3 dk yürüyerek sahilede çıkabiliyorsun..

anadolu yakası daha sakindir.. üsküdardan genelde hoş.

Geri