Eset Nod32 Smart Security 3.0.621 TR+Özellikler+Video Anlatım...!!!

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eset Nod32 Smart Security 3.0.621_TR

Linkler Sitemizden Kaldırılmıştır!..

Kurulum ve kullanım videosunu izlemek için tıklayınız.

Özellikler

Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı,ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar.Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken,ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.

Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar.ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Antivirus & Antispyware Özellikleri

Geliştirilmiş Temizleme

Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması.Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması

Veri iletişim Katmanındaki(Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall’ın farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.

IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.

Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir.İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosy taraması.Bu şekilde kullanıcılar internet de gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.

Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktşf olarak kendi kurallarını oluşturabilir.Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
Entegre Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde windows güvenlik duvarı otomatik olarak kapatılır.

Antispam Özellikleri

Gelen E-posta Puanlama

Gelen bütün e-postalar 0 (a message is not spam) dan 100 (a message is spam) e kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir.Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.

Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.

El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.

Sistem Gereksinimi

* İşlemci Mimarisi: i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64)
* İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
* Bellek: 40 MB
* Gerekli disk alanı: 18 MB

Kurulum yaptıktan sonra güncellemeleri kendisi yapıyor. Başka bi şey yapmanıza gerek yok.
Program 14506 günlük fix'li. Böyle olmasına rağmen fix dosyası ayriyeten içerisinde. key derdi yok, gönül rahatlıgı ile güle güle kullanabilirsiniz...

Programdan bir kaç resim;

Linkler Sitemizden Kaldırılmıştır!..

türkçe olması iyi oldu hocam. Kurduğum herkes ingilizce mi diye dert yanıp duruyordu. Sağolun.

değerli arkadaşlar nod32 smart security kurulum ve kullanım videosunu ekledim
kullanmak isteyenler için faydalı olacağını düşündüm...

teşekkürler hocam ellerine sağlık indirdim içinde şifresi var mı yoksa kısıtlamalı mı çünkü videosunda key filan girilmiyodu yüklerken

secret55' Alıntı:
....içinde şifresi var mı yoksa kısıtlamalı mı çünkü videosunda key filan girilmiyodu yüklerken
key girilmiyor hocam
setup dosyasından programı kuruyosunuz, zaten dosyanın kendisi fix'li yani key girmeye gerek kalmadan çalışan bir program
programın yanında gelen fix dosyasını kurmaya bile gerek kalmıyor aslında
ama her ihtimale karşı yanına eklenmiş

tekrar teşekkürler hocam evet gerek kalmıyo birde program süreliymiş ama kalan gün sayısı için 14469 gün yazıyo :D :D :D buda yaklaşık 40 yıl yapıyo

secret55' Alıntı:
.....kalan gün sayısı için 14469 gün yazıyo buda yaklaşık 40 yıl yapıyo
bu an sürenin sonunu görecebilecekmiyiz bilmiyorum :roll:
ama görsek bile nice programlar yükler kullanırız
bu programı ne kadar kullanabilirizkii :?: :?:
(kendi açımdan 4-5 ay diyorum, yeni versiyonları çıktıkça onları alıp kullanıyoruz)

pluton95' Alıntı:
ben linki göremiyom
konunun ilk mesajında üstten ikinci satır ve en alt satır olmak üzere iki link verdim
görememeniz olanaksız, tabii foruma üye iseniz
üye değilseniz göremezsiniz.......

hocam nasıl bir problem olablirki kaldırıp tekrar tekrar kuruyorum... lütfen bi yardımm:(((

Eğer hala güncelleme problemi varsa internet bağlantınızı ile ilgili bir problem olabilir
Nod32 servere bağlnamada problem yaşıyor olabilir...

Geri