Eset Nod 32 smart sec.de güvenlik duvarını devre dışı bırakm

Kodla Büyü

gulogr

Aktif Üye
Labda NetSupport School programını kullanıyorum. Bilgisayarların hepsinde Eset Nod 32 smart security 3.0.621.0 yüklü. Bilgisayarları görmek istediğimde güvenlik duvarı etkin olduğu için göremiyorum. Geçici olarak devre bırak diyorum ama bilgisayarlar açılıp kapandığında tekrar aynı işlemi yapmam gerekiyor. Bunun başka yolu var mı? Bilen varsa benimle paylaşır mııı? Bir de Drive vaccine pc restore programını kullanıyorum. Acaba Eset sorununu çözemezsem Eseti kaldırayım mı? Drive Vaccine bilgisayarlarımı korur mu? Herkese teşekkürler.

Esed nod 32 3.0.669 veya esed nod 32 4.0.468 i kurman lazım hocam.Bende de aynı sorun vardı bütün virüs tarama programlarını kaldırdım....Sonra bu dediğimi kurdum bunlar engellemiyo ayarda istemiyor..

hocam daha önceden kullanıyordum yanlış hatırlamıyorsam nod 32 de güvenlik duvardında etkileşimli mod bir de otomatik mod diye seçenek olması lazım... hangisiydi hatırlamıyorum bu modlardan birini seçtiğinde karşına ağ paylaşımına a izin ver gibi bir seçenek çıkıyo... onu işaretleyince problem ortadan kalkıyo

çzdüm sorunu.
eset nod 32 smart security üzerine nod32 antivürüs 4 kurdum , netsupport çalıştı.
ama bu sefer makineler 5-10 dk sonra kendini resetlemeye başladı.
bende antivirüsü kaldırdım .
güvenlik kartıyla korumaya çalışıyorum.

hocam öğrenci pclerine virüs programı kurmak çok anlamsız bence.
istersen 2-3 tane kur yine bulaşıyor meretler.(helede flash disk virüsleri)
bu nedenle onları kaldırıp güvenlik programı kurman daha mantıklı (Drive vaccine önerim, forumda var)
ha illada eset smart security kullanacağım dersen o zaman arkadaşın dediği gibi Kişisel Güvenlik Duvarı seçeneğinden - Etkileşimli Mod'u seç
internete bağlanmasını istediğin tüm programları tek tek çalıştır ve internete bağlanmalarına daimi olarak izin ver.
sonra bi daha sormaz sana.

Geri