Eş Durumuna Bağlı Yer Değiştirme İşlemleri

Kodla Büyü

seeraap

Üye
Arkadaşlar, başvuru süreciyle ilgili yaşadığımız sorun veya yardımcı olabileceğimiz durumları paylaşırsak sevinirim.
Başvuru formu hala yayınlanmadı :sleep:

arkadaşlar il içinde atama yok mu acaba. ben eşimle ayrı ilçelerdeyim aramız 110 km. ama il içi başvurusu yapamıyoruz.

hocam mebbiste il dışı özür grubu başvuruları için tıklayınız diyo. Acaba il içi yok mu? Ben de il içinden eş durumu tayini isteyecektim, inşallah başvurabiliyoruzdur.

Şimdi ben de memurlar.nette filan okudum. Ama bence ilerleyen zamanlarda il içide eklenir :) Umut fakirin ekmeğiymiş..

il içi görünmüyor maalesef.

özür ataması var ama il içi ataması yok , enteresan

Arkadaşlar istenilen belgeleri temin ettim e-postayla müdür yardımcısına göndericem. Hangi formatta ve boyutta olmalı bilen var mı?

serap_bt' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:
Arkadaşlar istenilen belgeleri temin ettim e-postayla müdür yardımcısına göndericem. Hangi formatta ve boyutta olmalı bilen var mı?

Pdf formatında hazırladım ben ve gönderdim.

hocam mebbisteki formu doldurduktan sonra formu yazdır kısmı gelmedi formun çıktısını alabildiniz mi?

uyelik269' Alıntı:
serap_bt' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:

Pdf formatında hazırladım ben ve gönderdim.

hocam mebbisteki formu doldurduktan sonra formu yazdır kısmı gelmedi formun çıktısını alabildiniz mi?

Hayır bana da ilk başta göründü fakat sonra bağlantı hatası verdi. Sisteme tekrar girdiğimde veriler kaydedilmemişti tekrar kaydettim. Bu sefer yazdır kısmı gelmedi. Ben de çıktısını gönderemedim daha. Bir okul idarenize danışın bu konuda derim

Geri