eş durumu linki

Kodla Büyü
arkadaşlar ben kocaelinin bi ilçesinden başka bi ilçesine tayin isteyeceğim. eşimin olduğu merkez ilçede 11 okul var ve mebbisten en fazla 11 kurum tercih edebilirsiniz diyor. ben yakın olan diğer ilçelerden de isteyebilirim sanıyordum il emri kalkmamışmıydı? bu konuda bilgisi olan var mı?

peki eşim konyanın merkez ilçesi olan karatay da çalışıyor bende selçukluda eşim hangi ilçeleri isteyebilir. meram karataydan da yazabilir mi?

Ben de bu hatayı veriyor. başka bu hatayı alan var mı?

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    114.9 KB · Görüntüleme: 562
aynı hata bende de var hocam bilgisayar ayarları ile ilgili dendi ama bende aksam acıyordu simdi acmıyor nasıl bir ayar acaba...

Valla her tercihte bi ayar yapacaksak işimiz var. Hadi biz bilişimciyiz uğraşır yaparız, diğer branşlardan bi çok arkadaş bu tip işlerden anlamaz. Nasıl iştir anlamadım ya :verymad:

banu_0n6' Alıntı:
arkadaşlar ben kocaelinin bi ilçesinden başka bi ilçesine tayin isteyeceğim. eşimin olduğu merkez ilçede 11 okul var ve mebbisten en fazla 11 kurum tercih edebilirsiniz diyor. ben yakın olan diğer ilçelerden de isteyebilirim sanıyordum il emri kalkmamışmıydı? bu konuda bilgisi olan var mı?
Aynı sıkıntı bende de var hocam. Diğer ilçeleri açmamışlar. Ama görüştüğüm bazı hocalara açılmış.Nasıl bir iş anlamış değilim?

seyma' Alıntı:
illegal01' Alıntı:
Tercihlerle ilgili bi sorum olacak, Konya'nın merkez olmayan bir ilçesinden merkeze il içi başvuru yapacağım fakat herkesin söylediğinin aksine bana tüm merkez okullar açılıyor. Benimki mi yanlış, diğerleri mi anlamadım.

Bilgisi olan var mı bu konuda?

Merkez ilçelerin hepsi tercih edilebiliyo, yani meram, selçuklu, karatay hepsini isteyebiliyoruz.

Ben de sizinle aynı durumdayım, konyanın merkez olmayan bi ilçesinden il içi eş durumu isteyeceğim inş. Ben acaba yollluk alabilecekmiyiz onu merak ediyorum :)

Adres kaydınız nerede hocam? Benim merkezde. Onun için alamayız diye biliyorum. Diğer türlü daha çok işime gelir tabi :)

arkadaşım eşi izmir bucada çalışıyor gazieğmiri isteyecekti fakat olmuyor sadece eşinin bulunduğu ilçeyi yazabiliyor büyük şehir olsa bile..il içi özür grubundan yapıyor arkadaşım...

il dışı özür grubundan tüm il genelini tercih edebiliyoruz bu konuda yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler...

banu_0n6' Alıntı:
ahmet hocam mebbiste size de şu kadar tercih yapabilirsiniz diye bi sınırlama var mı
Evet aynı sizin gibi hocam. 11 tercih ile sınırlı. İzmit haricinde herhangi bir büyükşehir ilçesini yazamıyorum. Bakanlığı arıyorum telefonu açan yok.

arkadaşlar bilgisayardan mı mebin kodlarındanmı anlamadım ama ekran çözürnürlüğünü 800x600 yaptığımda tercihlerin eş bilgileri yazan yerin altında kaldığını gördüm. hiçbir çözünürlükte en alta gelmiyor sayfanın aşağıya kayması gerekiyor fakat kaymadığı için tercihler altta kalıyor. eşimin bilgisayarında xp yüklü internet seçeneklerinden güvenlik ve gizlilik sekmesini düşürdüm şimdi açtı sorun yok. kendi bilgisayarım win 7 ama ne yaptıysam tercihler gözükmedi hep altta kaldı.

hocam bende şöyle bir hata vardı herşey geliyor tercihler kısmı gelmiyor du ne yaptıysam olmadı win 7 de explorerda uyumluluk ayarlarını sectım uyumluluk gorunumunu şak diye açtı ben hatamı böyle giderdim

PEKİ ŞİMDİ BENİM PROBLEMİMİ ÇÖZELİM HANIMIN PUANI TERCİH EKRANINDA 32 YAZIYOR KİŞİSEL BİLGİLER EKRANINDA 34 BUNU NASIL DÜZELTECEZ DÜZELTTİRCEZ ?

sanırım ilçe milli eğitimden geçen sene bizim arkadışınkide yanlış hesaplanmıştı ilçeyi aradı ordan düzelttiler ama onunki fazlaydı.

ben ili aradım sistem sizi 30 eylülü baz alıyor ve buaradaki puan değişikliklerini hesaba katmıyor puanınız atama gerçekleştirilirken sistem onu görecektir diyor

bende normal görünüyor puan siz ilçeyide bi arayın hocam sağlama alın bence 2 puan 2 puandır.

g.cetin.66' Alıntı:
ben ili aradım sistem sizi 30 eylülü baz alıyor ve buaradaki puan değişikliklerini hesaba katmıyor puanınız atama gerçekleştirilirken sistem onu görecektir diyor
Ben de başvurumu kaydettikten sonra farkettim. Ekranda 80 yazıyor, kişisel bilgiler kısmında 81. Sorun olur mu acaba?

Arkadaşlar bişey soracağım. Ben tercihlerimi yaptım, başvurumu kaydet dedim, şu an Okul onay bekliyor şeklinde görünüyor. Yalnız başvuruyu kaydettikten sonra bi yerlerde yazdır butonu olması gerekmiyor mu? Çıktı almak için, Kaydetmeden önce başvurunuz kaydedildikten sonra yazdır butonu çıkacak gibi bişey demişti. Ama sayfada göremiyorum, kaydedip çıktı alabilen var mı?

jazemin' Alıntı:
Arkadaşlar bişey soracağım. Ben tercihlerimi yaptım, başvurumu kaydet dedim, şu an Okul onay bekliyor şeklinde görünüyor. Yalnız başvuruyu kaydettikten sonra bi yerlerde yazdır butonu olması gerekmiyor mu? Çıktı almak için, Kaydetmeden önce başvurunuz kaydedildikten sonra yazdır butonu çıkacak gibi bişey demişti. Ama sayfada göremiyorum, kaydedip çıktı alabilen var mı?

bizlerin çıktı alma yetkisi yok biz sadece başvuruyu kaydediyoruz !

g.cetin.66' Alıntı:
jazemin' Alıntı:

bizlerin çıktı alma yetkisi yok biz sadece başvuruyu kaydediyoruz !
Teşekkürler hocam

arkadaslar ben sirnak merkeze basvuracagimda ilceleri de yazmam gerekiyor mu 26yi tercih edebilmem icin? bu zorunluluk var mi yoksa sadece esimin oldugu yeri yani merkezi mi yazmam gerekiyor kafam cok karisti yardimci olabilecek var mi

arkadaşlar kurum kodunu yazınca alt satıra geçincemi okul ismi çıkıyor yoksa kaydet butonuna basıncamı acaba? bide bizler ilkokulları yazabiliyormuyuz? baya bir ilkokul açılmışta? gerçi yazsakta orada dersimiz yok norm fazlası olup çıkacağız herhalde.

Geri