eş durumu linki

Kodla Büyü
atamam olacağına kesin gözüyle bakıyorum bir aksilik olmazsa inşallah ama hangi okulu yazacağıma halen karar veremesim.meslek lisesi olarak sadece kız meslek vae diğerleri orta okul ne yapsam karar veremedim

iki gündür yok zaten o link hocam bugüne özel değil. önceki gün akşam kaldırmışlardı hala da yok. kız meslek lisesindeyim ben şuan meslek liselerinde ne kadar ek ders alınıyorsa o kadar alabiliyorsun.yani farketmiyor end. teknik kız . 47 saat alıyorum ben toplamda. şimdi bakalım nereler açılacak hangi tür okula geçeceğim.

inikat' Alıntı:
. kız meslek lisesindeyim ben şuan meslek liselerinde ne kadar ek ders alınıyorsa o kadar alabiliyorsun.yani farketmiyor end. teknik kız . 47 saat alıyorum ben toplamda. şimdi bakalım nereler açılacak hangi tür okula geçeceğim.
teşekkürler hocam

neyi ne zaman tam yaptılar ki... konuşmaya gelince mangalda kül bırakmıyorlar... öğretmenden çok yatan yokk...icraata gelince hepsi foooossssss.....

okul değişecekse türü zamanında değişse.. ders saatleri zamanında belli olsa,, dolayısıyla kadrolar belli olsa.. verdiğiniz tarihte il içi, il dışı, özür, ilk atama olsa.... hayat ne güzel olurdu. çoook ütopik çoooooooookkkk.

böte mezunları meslek liselerini yazabiliyormu. yazıyorsa kaç saat ek ders alabiliyor. yazılanlardan sanki böyle birşey varmış gibi görünüyor

yakarcam' Alıntı:
böte mezunları meslek liselerini yazabiliyormu. yazıyorsa kaç saat ek ders alabiliyor. yazılanlardan sanki böyle birşey varmış gibi görünüyor
böte mezunu meslek lisesini yazamaz. ben 3 yıl öncede eş durumuna başvurdum. ozaman meslek liseleri açılmamıştı. ama olaki açılırsa yanlışlıkla filan tavsiye etmem. çünkü ben ilk atandığımda yanlışlıkla meslek lisesine atanmışım. 26. seçenekle kendileri göndermişti. meb dekiler farkettiler durumu sonra okulumu filan değiştirdiler. Ayrıca atandıktan sonra 3 ay filan meslek lisesinde çalıştım. meb müdürü arayıp 30 saatten fazla ders vermeyin filan demiş. hatta sadece meslek liselerinin bilişim teknolojileri dersleri var sadece onları verebilirsiniz demiş benim ders saatim indi 20 saate. birsürü sorun. bilgisayar bölümü derslerinin hiç birini veremediler. sadece diğer bölümlererin bilişim tek. derslerine girebildim. açık olanlar içinde ücretli öğretmen buldular... 2 yıllık bilgisayarbölümü mezunu biri yapabiliyormuş. biz yapamazmışız.. :D

Re: Ynt: eş durumu linki

Ben kendi adıma bizi bu kadar beklettikleri için hakkımı helal etmiyorum. İnsan bu kadar öğretmeni bi muhatap alıp açıklama yapmaz mı yaaa, şu saatte açıklanacak diye

Tercih için bize tanınan gün sayısı 3 idi. Günlerden biri gitti 2 mi kalacak yoksa tercih tarihlerini uzatacaklarmı? 2 günde hatta 1 günde biz okulları nasıl araştıracağız ki? MEB allahına gurban...

xxxben' Alıntı:
Tercih için bize tanınan gün sayısı 3 idi. Günlerden biri gitti 2 mi kalacak yoksa tercih tarihlerini uzatacaklarmı? 2 günde hatta 1 günde biz okulları nasıl araştıracağız ki? MEB allahına gurban...

hayır 4 gündü. 3 kaldı 20-21-22-23

Mesai bittikten sonra yani 17:30'dan sonra okullar belli olacaktır. MEB'in her zamanki taktiği. Yalnız bu kadar aldıkları ahın sonu ne olur onu bilemiyorum...

satrun_ogr' Alıntı:
yakarcam' Alıntı:
böte mezunu meslek lisesini yazamaz. ben 3 yıl öncede eş durumuna başvurdum. ozaman meslek liseleri açılmamıştı. ama olaki açılırsa yanlışlıkla filan tavsiye etmem. çünkü ben ilk atandığımda yanlışlıkla meslek lisesine atanmışım. 26. seçenekle kendileri göndermişti. meb dekiler farkettiler durumu sonra okulumu filan değiştirdiler. Ayrıca atandıktan sonra 3 ay filan meslek lisesinde çalıştım. meb müdürü arayıp 30 saatten fazla ders vermeyin filan demiş. hatta sadece meslek liselerinin bilişim teknolojileri dersleri var sadece onları verebilirsiniz demiş benim ders saatim indi 20 saate. birsürü sorun. bilgisayar bölümü derslerinin hiç birini veremediler. sadece diğer bölümlererin bilişim tek. derslerine girebildim. açık olanlar içinde ücretli öğretmen buldular... 2 yıllık bilgisayarbölümü mezunu biri yapabiliyormuş. biz yapamazmışız.. :D

teşekkürler kardeş.

Meb de çalışan birinden duyum.. Sistemde sıkıntı varmış hala çalışıyorlarmış bu saatte yarın öğlen dedi. Ben kestim ümidi artık yarın inş. diyelim :verymad: :verymad:

Geri