Eş Durumu Bireysel Başvuru ve Okul Onay işlemleri

Kodla Büyü

s_kajmeran

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Eş durumu için bireysel başvurumu yaptım,sistem herhangi bir çıktı bişey vermedi bana. Okula onaylaması için bilgi verdim, onlarda bana başvuru belgeni gönder ekleyip onaylayalım dediler...

Bende başvuru belgesi falan yok? Bu durumda ne olacak?
Okul onayı işlemleri için müdür pek bişey bilmiyor hatta şifreleri vereyim sende bak beraber halledelim dedi. Ne yapılacak? Bilen biri anlatırsa sevinirim...

Teşekkürler...

hocam eş özrünü belgeleyen evraklarınızı yani eşinizin çalıştığına dair olan belgelerinizi gönderin idarenize. idare o evrakları taratıp sisteme yükleyecek ve onay verecekler.

Teşekkürler hocam...

Birde başvuru yapan arkadaşlara bir sorum olacak; sistemden herhangi bir çıktı aldınız mı? Bana herhangi bir çıktı vs vermedi?

Birde bu belge hangi formatta yükleniyor, yarın taratıp göndereyim de yüklesinler... Ve bu belgelerin sayısı farkeder mi, mesela görev yeri, sigortası vs. belgeleri ayrı ayrı yükleniyor mu?

jpeg formatında 125 kb geçmeyecek şekilde olacak sisteme yüklenecek okul onaylayacak onaydan sonra okul çıktı alıp hem kendi imzalayacak hem sen
uzakta isen göreve başlayınca imzalayacan

Teşekkür ederim hocam... Eşim üniversitede araştırma görevlisi, onun için görev belgesi eklemem yeterli mi acaba?

Başvuran arkadaşlar cevap verirse sevinirim; sistemden çıktı aldınız mı? Ben başvurumu yaparken çıktı falan alamadım, ama onaylarken alacağım yazıyordu o sayfada...

ben başvurdum çıktı almadım
okula müdürün yanına gittim direk
müdür görev belgesini sisteme yüklediktan sonra onay verdi çıktı aldı imzalattı bana kendide imazaladı.. bu kadar bel
araştırma görevlisi memur KAPAMINA GİRİYORSA görev belgesi yeterli
ssk ise son iki yılda yatan sigortan günü 360 şartı olduğu için ssk hizmet dökümüde lazım bildiğim kadarı ile

Tamamdır hocam çok sağolasın...

Valla büyük bir dertten kurtardın, hanım kafamın etini yedi sabah budur... Şuan okuyor ve "çok çok teşekkür et" dedi :)

Çok sağolasınız hocam :lol:

Geri