eş durumu ataması acill

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
başvuru vekaletle yapıldı

nedemek ben memleketteyım nasıl olcak ısaretlesemmı yoksa yazılıbıseymı kasdedıyor

Hocam Allah aşkına eline geçmiş bir fırsat gidiver iki dakika başvurunu yap iki gün orada kal gel işte, karıştırma vekaleti falan. (Doğuda görev yapıyorsunu herhalde gitmenizde problem çıkar ama bir kaç gün daha değer be hocam-idarenle aran iyi değilse gidilir bence.)
Ayrıca ağustostaki kılavuzu okuyun bende memleketten yaptım vekalet falan işaretlemedim, başvurdum okul aradım, onayladılar, belgeleri ilçeye gönderdiler sonuçlar belli olunca gittim evrakları imzaladım, şimdi ne yaparlar???
kılavuz yokmu.

erginmeleksah' Alıntı:
başvuru vekaletle yapıldı

nedemek ben memleketteyım nasıl olcak ısaretlesemmı yoksa yazılıbıseymı kasdedıyor

Hocam eşim de seninle aynı durumda vekaletle başvuru değil sanırım bizimkisi. Sonuçta evrağa gidince bizzat imza atacak.Vekalet noter ile imza yetkisini başkasına vermek demek.Benim anladığım bu.Ben o seçeneği eşimin yerine seçmedim.

ben çıktı alamadım arkadaşlar. eşimin sigorta bilgilerini girdim o ekranda bi çıktı alma işi varmı. yoksa sadece okul mu onaylayacak

Geri