Erzurum Evden Eve Taşıma

Kodla Büyü

mdonmez

Site Gezgini
Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle tayin olarak arkadaşlara yeni görev yerleri hayırlı olsun , olmayı isteyenlerinde tez zamanda gerçekleşsin inşallah.

Ben Erzurum- Aşkale'den Kocaeli'ye tayin oldum ve ev taşıma işine girişeceğim . Tabii bu konuda siz değerli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

Erzurumda bu işi iyi yapan eşyaları sarsmadan bozmadan götürtebileceğim veya Türkiye geneli çalışan yine düzenli tertipli bir şirket var mı acaba ?
Bir de benimle yakın bir bölgeye atanan başka bir arkadaşım daha var . Beraber götürmek gerçekten avantajlı olur mu ? Bilgi verebilirseniz sevinirim. Saygılar.

hocam bu işte batı firmaları daha iyi, ben Erzurum merkezden Kütahya Çavdarhisar'a Eskişehirli bi firma ile taşınmıştım(Aydın nakliyat), tavsiye ederim, her yere taşıyorlar. Yanlız boş gelmiyor tabi Erzurum'a, yakın bir ile eşya getirirse o zaman seni de dönüşte alıyor, ara sor, bu aralar tayin dönemi illa bi tarih verirler.

Ben yolluğun çoğunu onlara vermiştim, ama çok memnun kaldım. Eve geldiler, her şeyi sarıp sarmalayıp kolilediler. Hiç sıkıntı çıkmadı.

Arkadaşınızla beraber götürmek bence avantajlı, arabalar çok büyük, fiyatı da kırışırsınız.

Şimdiden hayırlı olsun, yeni okulunuzda başarılar :)

Geri