Erciyes Üniv. Öğretmen Bilim Danışmanlığı Semineri ücretsiz

Kodla Büyü

bumit

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar erciyes üniversitesinde Araştırmacı Öğretmen Bilim Danışmanlığı Semineri düzenlenecektir, BOTE bölümü öğretmen arkadaslardan katılım cok fazla değilmiş, şehirdısından gelenlerin masrafları karsılanacakmıs,

detaylı bilgi için http://egitim.erciyes.edu.tr/~imarulcu/ ... tilim.html
birkac gun konu sabitlenirse herkesin duyması ve bölümün aktifliğini bu tarz yerlerde gösterebilmemiz adına iyi olacağını düşünüyorum

Katılım Nasıl Sağlanacak

Bu etkinlik TÜBİTAK'ın 2229 Programı kapsamında desteklenmektedir. Etkinlik için Kayseri ili ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin diğer yerlerinden gerçekleştirilecek başvurular da dikkate alınacaktır. Etkinliğin web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda seçim, adayların başvuru formunda verdikleri bilgilere göre gerçekleştirilecektir. Özellikle bu seminere adayların neden katılmak istediklerini açıklamaları önemlidir. Katılımcılara öğle yemeği ve aralarda sıcak içecek ikram edilecektir. Şehir dışından gelecek katılımcılarının yol (otobüs bileti), konaklama (2 kişilik odalarda)ve yemek masrafları karşılanacaktır.

Katılım için lütfen başvuru formunu indirip doldurunuz ve mustafaozturk@erciyes.edu.tr adresine gönderiniz.

sömestr e denk gelmeseydi iyiydi... Yinede sağolun ..Tatilini orada geçirecekler için iyi bir fırsat olabilir..

Bende başvuru formunu doldurdum. Ama henüz göndermedim.
Göndermeye karar verirsem ve eğitime çağırılırsam iyi tarafı Kayseriliyim memleketime gitmişte olurum. :)

Tüh nasıl görmemişim ben bunu! Katılan arkadaşlar örnek proje vb dökümanları paylaşırsanız sevinirim.

Geri