ERASMUS + Projeleri Sunum ve Evrakları

Kodla Büyü

vex_alex

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli Meslektaşlarım,

Avrupa Birliği Projeleri Kapsamında başvuruları yapılacak bazı faaliyetler için bilgilendirici bir sunum ve başvuru öncesi elinizde bulunması gereken bazı evrakları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Güzel projelerde çalışmak dileği ile...

Yusuf

Ekli dosyalar

• ErasmusPluas.rar
    553.7 KB · Görüntüleme: 844
Teşekkürler hocam.

Bu AB projelerinin bu yıl son senesiymiş diye duymuştum. Peki tekrar bir 5 yıllık ankalma yapılacak mı bilginiz var mı?

Ab projeleri bu yıl erasmus + adı altında birleştirildi. İçerikler birleştirildi. geçen yıl içerikler aynı fakat birtakım değişiklikler eklendi. Spor alanında yeni bir başlık açıkdı ve bütçeler yükseltildi. bu içerikle 7 yıl geçerli olacak. sorularını buradan cevap verebilirim. kolay gelsin

Bireysel hizmetici egitim vardi eskisinde ama simdi key action 1 adi altinda devam ediyor.eskisinde bir veritabani vardi kurs buluyorduk simdi nasil olacak?

arkadaşlar , bu projede erasmus+ ka1 öğretmen hareketliliği adı altında, bir kaç öğretmen toplanıp kurum aracılığıyla başvurup, kabul edilirse yurdışında kurslar alabiliyormuşuz duyduğum kadarıyla. Başvurabileceğimiz kurslar eskiden ulusal ajans veri tabanında listeleniyormuş ama bu yıl o liste kaldırılmış. Ulusal ajansı aradım, kursları kendi imkanlarınızla internetten araştırıp bulacaksınız dediler. Nasıl bulabilirim veya hangi siteleri araştırabilirim, bu konuda bilgisi veya duyumu olan var mı?

Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var.
Öncelikle ben yurtdışında öğretmen vasfıyla eğitim kurs gibi etkinliklere katılmak istiyorum bunun için nereden başlamam ne yapmam gerekiyor. erasmus+ içerisinde buna uygun başvuru imkanları var mı ve sahip olmam gereken asgari özellikler nelerdir, mesela yds puanı isteniyor mu?

kurs önerecek konu hakkında bilgisi olan arkadaslar vaarmı?

AB Projelerinde nihai rapor yazan var mı?

Nihai rapor örneği olan varsa paylaşabilir mi?

hocam facebook ta bununla ilgili gruplar vardı dosya paylaşımıda yapıyorlar arkadaşlar isterseniz ordan araştırın.

Geri