Epale Koordinasyon Merkezi Hakkında Yardım

Kodla Büyü

ceyhun51

Aktif Üye
Hocalarım, bugün il mem den aradılar. Her ilde EPALE koordinasyon merkezi kurulacakmış ve halk eğitimde çalışan ingilizce ya da bilişim teknolojileri öğretmenlerinden bir kişiyi de bu birimin sorumlusu yapacaklarmış. Bulunduğumuz ilde yine beni bulacak gibi bu iş. Bu koordinasyon merkezi sorumlusu ne iş yapar ya da neler yapacak bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım istiyorum. Ayrıca FPBTR den dolayı 2 farklı lisede görevim var. FPBTR görevlendirmesinden dolayı bu işi kabul etmeme gibi bir şansım var mıdır?

Hocam EPALE halk eğitimi merkezlerinin çalışmalarını uluslararası alanda paylaşım yapıp tanıtan hayat boyu öğrenmeye bağlı bir birim. Sizin yapacağınız iş halk eğitim faaliyetlerini ingilizce haber yapıp o siteye eklemek olur muhtemelen..

Teşekkürler hocam. İngilizcem çok iyi düzeyde değil, fakat bi şekilde halledebilirim haber yapma işini. Peki BTR görevim varken böyle bir görev verebilirler mi acaba? Açıkcası hiç istekli değilim çünkü ilçedeki tek btr yim ve çoğu zaman iş yüküm çok oluyor.

Geri